Deeper Network Nedir, Mining Detayları!

dpr
Abone Ol 

Genel Bakış

Deeper Network, 2019’da kurulduğu Silikon Vadisi, Santa Clara, California merkezli bir şirkettir. Şirket, küresel bir Web 3.0 eşler arası ağ oluşturmak için blockchainağ güvenliği ve paylaşım ekonomisini birleştirir. Deeper Network, Polkadot blockchain platformu üzerine kuruludur ve Parity Technologies komitesi tarafından Web 3.0 konsepti için Substrate Builder Programına katılmak üzere seçilmiştir. 2021’in başlarında Deeper Network, Polkadot için altyapı oluşturmak üzere Substrate Builder’ın Web 3.0 hibesini kazandı.

Deeper Network Nedir?

Deeper Network, kullanıcılara siber güvenlik, reklam engelleme ve blockchain madenciliği yetenekleri sağlayan donanım VPN (sanal özel ağ) ürünleri sunar. Bir kullanıcının bir kerelik satın alma yapması gerekir ve ömür boyu abonelik ödemesi gerekmez. Ürünler önceden yapılandırılmış olarak gelir ve çalıştırılması için herhangi bir özel teknik beceri gerektirmez.

Deeper Network’ün Yerel Tokeni

Deeper Network’ün yerel tokenine DPR denir ve platformun ekosistemini besler. DPR tokeninin değeri, kullanıcıların ağ üzerindeki merkezi olmayan hizmetleri ve uygulamaları kullanmalarının yanı sıra, kendi kendini idame ettiren merkezi olmayan bir ekonomi yaratan ağın staking ve madencilik ödüllerinin teşvik edilmesinden elde edilir.

DPR Coin Nereden Alınır?

DPR aşağıdaki borsalarda listelidir.

Ortaklıklar

Deeper Network’ün Polkadot, Best Buy, Amazon, Indiegogo, PAID Ignition, Duckstarter, Poolz ve Flybit ile ortaklıkları vardır.

Daha Fazla Geliştirme Planları

Şirket, sonunda diğer ekosistemlerle birlikte çalışabilirliği mümkün kılacak şekilde geliştirmeye öncülük etmeyi planlıyor, bu sayede DPR çeşitli ekosistemlerde uygulanabilir hale gelebilir. DPR’nin toplam arzı 10 milyar ile sınırlıdır ve bu miktarın yüzde 60’ı Deeper Network kullanıcıları için madencilik ödülleri olarak ayrılmıştır.

DPR’nin kullanım durumları

 • P2P (eşler arası) bant genişliği paylaşımı: DPR tokenleri, ağdaki bant genişliğini paylaşarak veya tüketerek kazanılabilir ve harcanabilir. Geleneksel P2P’de etkili ekonomik teşviklerin olmaması, bant genişliği kullanımı ile bant genişliği tüketimi arasında bir dengesizlik yaratır. Deeper Network, kullanıcıları ağa aktif olarak bant genişliğine katkıda bulunmaya teşvik ederek ve varsayımsal olarak tüm kullanıcılar için daha performanslı hale getirerek bu dengesizlikten kaçınmayı amaçlamaktadır.
 • Merkezi olmayan siber güvenlik hizmetleri: Deeper Network’teki düğümler, ağ taraması, taşma saldırıları, enjeksiyon saldırıları ve hizmet reddi (DoS) saldırıları yoluyla ağ saldırılarını önlemek için tasarlanmış yeni nesil güvenlik duvarlarıdır (NGFW). Kullanıcılar, IP adreslerini gizlemek ve bir dizi farklı ağ saldırısını önlemek için bir bulut güvenlik duvarı olarak Deeper düğümleri satın almak için DPR kripto para birimini kullanabilir.
 • Merkezi olmayan ağ geçidi hizmetleri ve dAPP Mağazası: Deeper Network, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için bir platform sağlayıcısıdır. Deeper Network, kullanıcıların üçüncü tarafların katılımı olmadan reklam yayınlamak için DPR kullanmasını sağlamayı planlayan merkezi olmayan bir reklam ekosistemi tasarlıyor. DApp ekosisteminde, üçüncü taraf geliştiricilerin, dApp’lerinin ağda barındırılması için belirli miktarda DPR belirteci kullanması gerekir. Ayrıca hizmetler için ödeme para birimi olarak DPR’yi kabul etmeleri gerekecektir.
 • Merkezi olmayan web hizmetleri: DPR, merkezi olmayan alan adlarını Deeper Network blok zincirinde anonim olarak satın almak için kullanılabilir. Bu sistemde, alan sahiplerinin ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) aracılığıyla kiralamak yerine tam mülkiyeti vardır . Ek olarak, alan sahipleri, dijital imzalar için kendi kriptografik anahtarlarını elde etmek üzere DPR’yi kullanabilir ve bu da üçüncü taraf sertifika yetkililerine (CA’lar) olan ihtiyacı fiilen ortadan kaldırır.

Deeper Network Mining (Madencilik) Detayları!

Deeper Network’ün Kredi Kanıtı (PoCr) mutabakat algoritması, kullanıcıların kullanılmayan internet bant genişliklerini paylaşarak ödüller kazanmalarını sağlar. Kullanıcılar, kredi puanlarını organik olarak artırabilir veya daha yüksek ödüller için kredi puanlarını yükseltmek amacıyla DPR stake edebilir.

Adım 1. Daha Derin Bir Bağlantı Satın Alın

 • Bu adresten Deeper Connect Mini veya Pico satın alın

Adım 2. DPR Satın Alın

 • Kucoin veya Gate.io’dan DPR tokeni satın alın

Adım 3. DPR Stake Edin

Adım 4. Madenciliği Başlatın

 • Madencilik ödüllerinizi 34.34.34.34’te AtomOS’ta DPR sekmesi altında kontrol edin

Deeper Connect Air: Bilmeniz Gereken Her Şey

Deeper Connect Air, kullanıcılara güvenli ve özel internet erişimi sağlamak için tasarlanmış merkezi olmayan bir özel ağ (DPN) ve taşınabilir siber güvenlik donanımıdır. Aylık abonelik gerektiren geleneksel VPN’lerin aksine Deeper Connect Air, kullanıcılara siber güvenlik ihtiyaçları için uygun maliyetli ve güvenilir bir çözüm sunarak bir kez öde esasına göre çalışır.

Üstün Özellikler 

Deeper Connect Air, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek ve gizliliğinizi korumak için bir dizi özellikle birlikte gelir. İşte öne çıkan bazı noktalar:

 • Merkezi Olmayan VPN: Deeper Connect Air, merkezi olmayan bir VPN (DPN) olarak çalışır; bu, kullanıcı trafiğini yönetmek için merkezi bir sunucuya güvenmediği anlamına gelir. Bunun yerine, güvenli ve özel bir bağlantı oluşturmak için eşler arası bir ağ kullanır.
 • App Relocator: App Relocator özelliği, kullanıcıların internet bağlantılarını farklı bir konum üzerinden yönlendirerek coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmelerini sağlar. Bu özellik aynı zamanda kullanıcıların çevrimiçi hizmetlere daha düşük fiyatlı ülkelerden erişerek tasarruf etmelerine yardımcı olabilir.
 • Ebeveyn Kontrolü: Deeper Connect Air, ebeveynlerin çocukları için uygunsuz içeriği filtrelemesine olanak tanıyan yerleşik bir ebeveyn kontrolü özelliği içerir. Bu özelliğin kurulumu kolaydır ve özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.
 • Reklam Engelleme: Deeper Connect Air, web sitelerindeki ve uygulamalardaki reklamları engelleyerek daha temiz ve daha akıcı bir tarama deneyimi sağlayabilir.
 • Gizlilik Koruması: Deeper Connect Air, çevrimiçi etkinliğinizi gizli ve güvenli tutmak için kötü amaçlı yazılım engelleme, izleyici engelleme ve IP maskeleme gibi gelişmiş gizlilik koruma özellikleri içerir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.