Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance NFT , Kullanıcılar İçin Çözüm Üretmeye Devam Ediyor !

Binance NFT , Kullanıcılar İçin Çözüm Üretmeye Devam Ediyor !

spot_img

Binance, insanların NFT satın almak için daha adil bir sistemi etkinleştirmesine olanak tanıyan yeni bir mekanizma oluşturdu.

  • Binance, insanların nadir bulunan NFT‘leri kolaylıkla satın almalarına yarayan yeni bir yöntem geliştiriyor.
  • Mekanizma, sistemi daha adil hale getirmek için dört adım içermekte.
  • NFT’ler büyümeye ve gelişmeye devam ederken Binance, ekosistem etrafında çözümler üretiyor.

Binance’den, NFT’ye Özel Abonelik Mekanizması

Dünyanın en büyük kripto para borsası, tüm kullanıcılara nadir NFT’ler satın alma şansı verecek yeni bir sistem ortaya çıkardı. Borsa bu sistemi “Abonelik Mekanizması” olarak adlandırdı.

Müşteri geri bildirimlerine yanıt olarak oluşturulan bir blog gönderisinde ortaya çıktı.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için NFT platformunda aylık güncellemeler yapıldığını da eklediler.

Borsa, “En son özellik güncellememiz, kullanıcıların NFT satın alınırken ”sunmak zorunda olduğumuz en son indirimlere ve özel sürümlere adil bir şekilde katılmaları için yeni bir yol sunuyor” dedi.

Değişim, ortaya çıkan ekosistem daha fazla ilgi ve talep gördükçe, nadir NFT’leri satın almaya çalışan müşterilerin karşılaştığı artan zorlukların farkında olduklarını ortaya koydu. Bu nedenle, topluluğun çoğunluğu bu fırsatlardan yararlanılmasını göz ardı ediyor.

Binance, bunu yeni özelliğin birincil nedeni olarak gösterdi. Borsa, “Abonelik Mekanizması’nın” “tüm kullanıcıların Binance NFT birincil satışlarına katılmak için eşit fırsata sahip olmasını sağlamak için” oluşturulduğunu söyledi.

Binance NFT , Kullanıcılar İçin Çözüm Üretmeye Devam Ediyor !

Binance, mekanizmanın sistemde dört aşaması olduğunu açıkladı:

  1. hazırlık,
  2. abonelik,
  3. hesaplama,
  4. dağıtım

İlk aşamada, hazırlanmak için, kullanıcıların satışa katılabilmeleri için NFT yaratıcısı tarafından tanımlanan minimum miktarda BNB‘ye sahip olmaları gerekir.

Kullanıcının NFT yaratıcısı tarafından belirlenen bir minimum tutarı varsa, kullanıcı, NFT yaratıcısı tarafından belirlenen satın alma limiti ile sınırlı olan bir “Katılım Bileti” almak için kayıt aşamasına geçebilir.

Blog, bu “katılım biletlerinin” bir kullanıcının indirimde kaç tane NFT satın alabileceğini belirlediğini ortaya koyuyor.

Kullanıcılar, “katılım biletlerinin” tamamını veya bir kısmını satma taahhüdüne sahiptir. Bir kullanıcının ne kadar çok bileti varsa, NFT satın alma şansı o kadar yüksek olur.

Binance, kullanıcılara “tokenlerinin abone olunan bilet sayısına göre kilitleneceğini ve dağıtım aşaması tamamlandıktan sonra tamamen serbest bırakılacağını/iade edileceğini” açıkladı.

Hesaplama aşamasında borsa, kazanan biletlerin rastgele seçileceğini ve sahiplerinin nadir NFT’leri satın almasına izin verileceğini açıkladı.

Binance, dağıtımın son aşamasında NFT satın alan kullanıcıların bakiyesinin düşeceğini, alamayanların ise spot hesaplarına geri iade edileceğini belirtti.

NFT’lerin Yükselişinde Binance’in Rolü

Binance, NFT pazarını geçen yıl Haziran ayında başlattı ve o zamandan beri en merkezi NFT pazarı haline geldi. Şu anda platformda 2 milyondan fazla NFT listeleniyor.

Pazar, ekosistemi iyileştirmek için sürekli olarak gelişti, hatta birden fazla zinciri destekledi.

Binance’in piyasaya katılımı, 20 milyar doların üzerinde işlem hacmi gören yeni varlık sınıfına duyulan güvenin artmasında kesinlikle rol oynadı.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar