Compound Nedir ? COMP Coin Ne Kadar ?

Abone Ol 

Compound merkezi olmayan kredilendirme protokolüdür. Merkezi olmayan finans siteminin önde gelen isimlerinden olan Compound Nedir ? COMP Nedir ? COMP Kaç TL ? COMP Coin Nasıl Alınır ? 

yeni kripto paralar

Compound Nedir ? Comp Nedir ?

Ethreum blockchain üzerinde çalışan Compound Protokolü , varlıkların arz ve talebine dayalı faiz oranları içeren para piyasaları oluşturmaya yaramaktadır. Bunun sayesinde hiç bir aracı olmadan , kredi alma borç verme faiz gelir elde etmek gibi seçenekler mümkündür. Sistemdeki faiz oranını ise , talep arz dengesine belirlenmektedir.

Compound kullanıcıların  kripto paralarını platformun desteklediği çok sayıda havuzdan birine yatırarak faiz kazanmalarına olanak sağlayan DEFİ kredi protokolüdür. Öte yandan kredi alanlar, herhangi bir Compound havuzuna , teminat yatırarak güvenceli kredi kullanabilmektedir. Compound ana ağının 2018’deki çıkından itibaren, platformun popülaritesi birden hızla yükseldi . Yakın zamanda ise 800 Milyon dolar kilitli değeri geçmiştir.

comp nasıl alınır

Compoun Kurucusu Kimdir ?

2017′ de daha önce online yemek sipariş firması olan , Robert Leshner ve Geoffrey Hayes  tarafından kuruldu. İkili protokolün arkasındaki yazılım ve geliştirme şirketi olan Compound Labs, Inc ‘de yönetimi sürdürmektedir. Özellikle Robert Leshner blockchain büyüme alanına büyük katkısı olmuştur. Compound ekibi, neredeyse  yarısının mühendis olarak çalıştığı bir düzineden fazla uzmandan oluşmaktadır. Compound Coin !

COMP Coin Ne Kadar ?

Bugün 1 Compound Coin Kaç TL ? 

Önerilen Makeleler

Comp Coin Nasıl Alınır ?

Compound  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Compound  Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. 

  • COMP COİN alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.