Elrond Nedir? EGLD Ne Demek ? EGLD Nasıl Alınır ?

egld nedir

Elrond, oldukça ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli blockchain platformudur. Peki Elrond Nedir? EGLD Coin Nedir ? EGLD Nasıl Alınır ve kurucusu kimdir ? Elrond Kurucuları !

bitci borsa

Elrond Nedir? EGLD Nedir ?

EGLD Coin , parçalama kullanarak son derece hızlı , işlem hızı sunmayı hedefleyen bir blok zinciridir. Elrond PoS fikir birliği  mekanizmasına sahip Sharding ( zincir parçalara ayrılmış ) akıllı sözleşmelerin çalıştığı bir  platformdur. Proje kendisini fintech , merkezi olmayan finans ve nesnelerin internetini içeren yeni internet için teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Elrond i parçalanmış parçalanmış durum mimarisine ve güvenli bir hisse kanıtı fikir birliği mekanizmasıyla tasarlanmış dağınık bir veri tabanıdır. Diğer blok zinciri ağlarının çoğu özel donanım ve yüksek enerji tüketimi gerektirmektedir.  Elrond ise ortalama bir bilgisayarda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. EGLD kurucusu kimdir ?

egld coin nasıl alınır Elrond Kurucuları

Elrond Kurucuları Kimdir ?

EGLD 2017 yılının son aylarında Lucian Todea’le birlikte Beniamin ve Lucian Mincu  kardeşler tarafından, endüstrinin karşı karşıya olduğu en acil sorun olduğunu düşündükleri blok zinciri ölçeklenebilirliği sorununa çözüm olarak kurulmuştur. Elrond önce Beniamin ve Lucian Mincu baş sorumlusu olarak görev yatığı,  dijital varlık yatırım fonu MeteChain Capital‘i kurmuştur.

Elrond projesinin vizyonunda bahsetmek gerekirse ;

  • Bütün dünyada nerdeyse herkesin anında erişebileceği bir finansal altyapı oluşturmak.
  • Bunun için, kurduğu ortaklıklar ve genişleyen ekosistem içerisinde yüz milyonlarca insana ulaşmaktır.

Elrond Coin Kaç TL ? 1 EGLD Coin Kaç TL ?

Elrond Toplam Arzı : 22.197.529 EGLD ‘dir.


 

EGLD Nasıl Alınır ?

Elrond almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.

Elrond alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , Elrond‘in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , PROBİT üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra  sizden hesabın kurulumunu tamamlanabilmesi için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamalısınız.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Bununla beraber Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır. Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Probit üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

BİNANCE KAYIT İŞLEMİ ! BİNANCE İLE UNI TOKEN ALIMI !
CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !