The Graph Nedir ? GRT Coin ! GRT Coin Kaç TL ?

graph nasıl alınır
Abone Ol 

GRT hem DeFİ hem de Web3 ekosistemindeki bir çok uygulamaya güç sağlayan Ethereum ve IPFS gibi ağlar için veri sorgulamak için bir  indeksleme protokolüdür. Peki tam olarak , The Graph Nedir ? GRT Coin Nedir ? GRT Coin Kaç TL ? The Graph Nasıl Alınır ?

yeni kripto paralar

The Graph Nedir ? GRT Coin Nedir ?

Uygulamaların Blok zinciri verilerini alabilmek için GraphQL kullanarak sorgulayabileceği , alt grafikler adı verilen API ‘leri herkes oluşturabilir ve yayınlayabilmektedir. Daha basit bir anlatımla,  Google’ın arama yaptığı şeyi The Graph blockchain için yapıyor. Google ‘ ın aramaları ile nasıl internet evreninde aradığımız şeye kolayca ulaşabiliyorsak The Graph misyonunu tamamladığında tüm blockchain üzerinde tutulan bilgilere ulaşmak aynı şekilde kolay olacaktır.

grt coin nedir

GRT Coin !

Yapılan açıklamalara göre The Graph ‘ ın sunduğu hizmet sayesinde , Ethereum tabanlı  tüm token fiyatları, geçmiş işlem hacimleri ve likidite çıktıları gibi veriler 4 milyardan fazla aylık sorgu yapılmasını sağlamaktadır.

The Graph Kurucuları Kimdir ?

Graph ekibi halka arza giden ve Salesforce, Puppet, Redhat ve Barclays tarafından satın alınan Ethereum Foundation, OpenZeppelin, Decentraland, Orchid, MuleSoft’tan profesyonelleri içermektedir. İlk kurucu ekip Yaniv Tal, Brandon Ramirez ve Jannis Pohlmann’dan oluşmaktadır. Kurucu mühendisler daha öncesinden 5-8 yıl kadar birlikte çalışmıştır.

grt coin kaç tl

The Graph Kaç TL ? 1 GRT Coin Kaç TL ?

The Graph ‘ ın Toplam Arzı 10.000.000.000 GRT


 

The Graph – GRT Coin Nasıl Alınır ?

GRT Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.GRT Coin Nasıl Alınır ?

[stextbox id=’alert’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]GRT Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .[/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

Düzenle
BİNANCE KAYIT İŞLEMİ ! BİNANCE İLE UNI TOKEN ALIMI !
CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN