Cindicator Coin Yorum ve Teknik Analiz ! CND Coin Nedir ?

Abone Ol 

Cindicator ( CND Coin )  ,  2015 yılında kurulmuş olup , binlerce kullanıcıdan ve yapay zekadan gelen verileri birleştiren ‘Hibrit Zeka’ya dayalı olarak hisse senetleri ve kripto için analitik ve ticaret ürünleri geliştiriyor. Peki tam olarak Cindicator Coin Yorum , Fiyat ve Teknik Analiz ! CND Coin Nedir ? 

Cindicator ( CND Coin )  Nedir ? 

2015 yılında kurulan CND  ,  yeni ekonominin yüksek belirsizlik koşulları altında etkili kararlar almak için gereken sosyal ve teknolojik altyapıyı sağlamayı hedeflemektedir. Geleneksel piyasalar ve kripto piyasalarında yatırımcı sermayesinin etkin yönetimini kolaylaştırmak amacıyla Hibrit Zeka altyapısı oluşturmak için finansal analistlerin ve makine öğrenme modellerinin bir sentezini sunmaktadır.

Cindicator platform aracılığıyla analistlere sorular soruluyor ve cevapları makine öğrenimi kullanılarak değerlendirilmektedir. Yapay zeka daha sonra Cindicator kullanıcılarının çeşitli işlem araçlarıyla yararlanabilecekleri piyasa analizini formüle etmektedir. Açıklamaya göre projenin analitik ürünleri sadece CND sahiplerine sunulmaktadır. Bu yüzden platformda işlem yapabilmek ve avantajlardan faydalanabilmek için CBD’ ye  sahip olmak gerekmektedir.

Cindicator Bot, geleneksel ve kripto para piyasası analizlerini gerçekleştirmek için indicatorlere dayalı analitiği (bollinger band, RSI, CCI, MACD vs.) verilerini kullanmaktadır.  Dünya genelindeki binlerce analistin verilerini toplar ve kullanıcılarına en iyi bilgiyi sağlamak için düzinelerce makine öğrenme modelini birleştirir. Bu özel çözümün tüm dünyadaki insanların çok ilgisini çekeceği açıktır.

Cindicator ( CND Coin ) Kurucusu Kimdir ? 

Cindicator ekibi, tek bir ortak akıl olarak birlikte çalışan matematik, veri bilimi, sayısal ticaret ve finans alanlarında uzmanlığa sahip bireylerinden oluşmaktadır ve ekip şu şekildedir ;
Mike Brusov : CEO ve Kurucu Ortak
Yuri Lobyntsev : CTO ve Kurucu Ortak
Luc Froehlich : Fidelity International’da Global Yatırım Başkanı
Marcus Killick : СEO ISOLAS LLP hukuk firması, Cebelitarık Menkul Kıymetler Borsası Başkanı
Reese Jones : Singularity University’de Ortak Kurucu
CND Coin Kurucusu Kim

Cindicator Madenciliği  ! 

CND madenciliği yapılmamaktadır. Söz konusu proje yeni ekosistemde bir iç ekonomi yaratmak için kullanılmaktadır. Bu proje Holder’lara halen geliştirilmekte olan Hibrit İstihbarat Altyapısınının belirli bölümlerine özel erişim sağlayacaktır. Ek olarak ise , ticari sinyaller, derecelendirme ve dahili analitik ürünler de dahil olmak üzere mevcut tüm ürünler için ayrı bir katman bulunmaktadır.

CND Coin Toplam Arzı Ne Kadar ? 

Cindicator Coin Toplam Arz : 2.000.000.005 ‘dir.

Önerilen Makaleler

Cindicator ( CND Coin ) Hangi Borsadan ve Nasıl Alınır ? 

CND alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt yapmanız gerekmektedir. Eğer henüz borsaya kaydınız yok ise , Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolay bir şekilde alım satım yapabilirsiniz.

Cindicator Coin ( CND )  Yorum !

Cindicator 2015 yılında piyasaya sürüldüğü günden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Cindicator Coin, genel olarak bugüne kadar kripto para alanındaki en yenilikçi projelerden biri olarak değerlendirilmektedir.  CND ekibi yapılması gereken hala bol miktarda çalışma mevcutken ,   her şeyden önce ek geliştiricileri işe almak istiyor. Ek olarak , Toplu Zeka platformu geliştirilerek hem web kullanıcısı hem de mobil kullanıcılar için görsel değişiklikler olacaktır. Arbitraj botu, artan para birimi çifti çeşitleri ve üç noktalı arbitraj da dahil olmak üzere gelecekte bazı büyük geliştirmeler alacak. Cindicator botu, yeni indicatorler ve ek bilgiler de dahil olmak üzere ek işlevsellik alacak. Geleceğin projeye ne getireceğini merak konusu, fakat şuana dek işler oldukça etkileyici görünüyor.

CND COİN YORUM

Cindicator Coin – CND Teknik Analiz !

Cindicator Coin – CND kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu CND alım-satım derecesini görebilirsiniz. CND/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Cindicator – CND Coin  Fiyat

Bilgi Kripto web sitesinde Cindicator Coin – CND Canlı Fiyat Tablosunu görüntüleyebilir ve anlık CND Coin fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz .


 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.