Cardano Ağı Üzerinde Basılan NFT Sayısı 800.000’i Aştı

Cardano Ağı Üzerinde Basılan NFT Sayısı 800.000'i Aştı

Cardano (ADA) ağının DeFi dünyasına yönelik girişimleri devam ederken 800.000’den fazla NFT sayısına ulaşıldı. Cardano Ağı Üzerinde Basılan NFT Sayısı 800.000’i Aştı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Cardano Ağı Üzerinde Basılan NFT Sayısı 800.000’i Aştı,

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), kesinlikle DeFi ve NFT dünyasında hala lider. Ethereum’un bu liderliğini ele geçirmek isteyenler arasında ise Cardano (ADA) da bulunuyor. Cardano henüz ETH’in bir hayli gerisinde olsa da 800.000 NFT sayısı kesinlikle gelişme olduğunu gösteriyor.

Yayınlanan bir tweet’e göre ($NMKR), Cardano’nun üzerine inşa edilmiş ve kullanıcıların NFT’leri “istek üzerine” basmasına izin veren bir araç, şimdiye kadar 800.000’den fazla token piyasaya sürüldü. Platform, NFT pazarına giriş engellerini azaltmak için başlatıldı ve bu nedenle, sanatçıların ve markaların kodlama bilgisi olmadan NFT’ler oluşturmasına ve satmasına yardımcı olacak araçları içeriyor.

Tokenları basmak için platformu kullanan kripto para projelerinden biri, Everest Dağı, Nanga Parbat ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın bazı dağ zirvelerini temsil eden dijital koleksiyonlar yaratan CardanoPeakz. Finbold’un bildirdiği gibi , proje daha fazla NFT başlatmak istediğini söyleyerek tweet’e yanıt verdi.

Önerilen Makaleler

NFT MAKER, özellikle sanatçıların ve markaların NFT geliştirmesini kolaylaştırmak için piyasaya sürüldü ve görünüşe göre oldukça etkili oldu. Sanatçılar bu sayede teknik detaylarla uğraşmadan kendi fikirlerini NFT’ye çevirebilmekte.

Cardano ağındaki NFT’lerin toplam sayısı ise 800.000’in çok üzerinde olabilir. Cardano ağı da böylece DeFi ve NFT alanlarında büyüdüğünü gösterdi. Bu durum ise sadece Cardano’ya özel değil. Finbold, 2021 yılında 1.263 NFT tabanlı marka bulunduğunu açıkladığı raporunda, 2020 yılına kıyasla bunun 421 kat artış yaşadığını aktardı. Ocak 2022 itibarıyla ise NFT odaklı markaların oranı %552 arttı

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.