Ana SayfaKripto Para HaberleriBugün O Coinler Arşa Çıktı! 7 Kasım En Çok Artan Coinler Listesi

Bugün O Coinler Arşa Çıktı! 7 Kasım En Çok Artan Coinler Listesi

Binance, Gate.io, Kucoin, Huobi, Mexc, Uniswap, Pancakeswap tüm borsalarda en çok artan coinler kripto paralar bu yazımızda.

spot_img

Kripto para dünyası Bitcoin ETF başvuru sonuçlarının onaylanmasını beklerken, bu beklenti çok satın alınmaya başlandı. ETF haberinden önce 28.000 Dolarda işlem gören BTC, erken yatırımcılarla 35.000 Dolar bandına yerleşti. Bu noktada bazı kripto paralar, altcoinler ve memecoinler ciddi yükseliş gösterdi. İşte Bugün (7 Kasım) en çok artan coinler ve kripto paralar

Bugün En Çok Artan Coinler – 7 Kasım 2023

Bilgi Kripto haber sitesi olarak tüm kripto para borsalarından elde ettiğimiz datlar doğrultusunda bugün (7 Kasım) en çok artan yükselen coinler ve kripto paralar listesini sizlerle paylaşıyoruz. Listede son 24 saat içerisinde en çok artan 20 kripto para yer almaktadır.

Please enter Coingecko & CoinMarketcap Api Key to get this plugin works

Varlıkların üzerine tıklayarak, proje hakkında bilgi alabilir, listelendiği borsadan ticarete başlayabilirsiniz. Ciddi yükselmiş kripto varlıklar belirli bir zaman sonra ciddi fiyat düzeltmesi yada düşüşü yaşayabilir. Alım satım yapmadan önce dikkat etmenizde fayda vardır.

Altcoin Boğası Ne Zaman Başlayacak?

Kripto para piyasası tam anlamıyla boğa yaşayabilmesi için Bitcoin’in kendi ATH rekorunu kırması ve doyum noktasına ulaşması gerekir. Önümüzdeki günlerde trilyon dolar fon yöneten şirketlerin ETF başvuru sonuçları var. Bu başvurular onaylanırsa BTC tarafından ciddi bir fiyat artışı söz konusu olabilir.

Bitcoin ciddi fiyat artışının ardından dominansı %51’in altına inmeli ve para altcoinlere akmalıdır. Bu noktada Ethereum ilk bakacağınız kripto varlıktır. Ethereum’un Bitcoin’den ayrı yükseliş hareketleri sergilemesi, altcoinler için boğanın geldiğinin habercisi olabilir.

Acele Etmemek, Dikkatli İncelemek Önemli

Boğayı kaçıracağım diye fomoya kapılmayın. Kripto para piyasasında bir gün içerisinde tüm paranızı kaybedebileceğiniz gibi, paranızı 10’ada katlayabilirsiniz. Önemli olan doğru strateji, doğru yatırımdır. Aceleyle yapılan işlemler genellikle finansal açıdan sizleri zarara sokabilir.

Ayrıca okuyun: Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu Kim?

Sizce kripto para boğası 2024 yılında boğa yaşayacak mı? Bildiğiniz gibi Nisan 2024 tarihinde Bitcoin Halving var. Halving olaylarında genellikle BTC artış yaşamıştır. Önümüzdeki süreçte ETF başvuruları ve Bitcoin yarılanması bizleri bekliyor. Boğa için en önemli 2 fitil çok yakınımızda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar