Ana SayfaCoin Yorum - AnalizHolo (HOT) Yükselir mi, Neden Yükselmiyor? İşte Teknik Analiz

Holo (HOT) Yükselir mi, Neden Yükselmiyor? İşte Teknik Analiz

spot_img

Türkiye’de kripto para dünyasında en çok konuşulan kripto varlıklardan biri de şüphesiz Holo (HOT) coindir. Hot’ın bu kadar popüler olmasının nedeni yıllar önce Twitter’da yer alan Paradotor adlı bir fenomenin Holo sayesinde milyonlarca dolar kazanmasıdır. Kripto fenomeni 2020 ve 2021 yılında Holo’nun çok ciddi yükseleceğini belirtmiş ve tahminleri doğru çıkmıştı. 2021 boğasında neredeyse 100x den fazla artış yaşayan proje neredeyse eski seviyesine gelmiş durumda. Peki, Holo (HOT) yükselir mi, neden yükselmiyor, hedef fiyat teknik analizi bu yazımızda. 

Holo (HOT) Yükselir mi?

Holo (HOT) projesinin tekrardan 100x gibi bir yükseliş yaşaması pek mümkün gözükmüyor. Bunun asıl nedeni kripto para pastasının binlere bölünmesinden kaynaklanıyor. 2021 yılında sayılı proje borsalarda listeliyken, artık proje sayısı kadar borsa var. Yani anlayacağınız kripto para piyasasında para bölüne bölüne en ufak hale geldi. Yatırımcılar genellikle yeni çıkan ve projesine güvendikleri kripto varlıkları tercih ediyor.

Ayrıca daha önce boğa yaşamış bir varlığın ikinci defa boğa yaşama ihtimali uzak bir ihtimal olabilir. Fakat yine de kripto para dünyasında ne olacağını hiçbir zaman bilinmez.

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu Kim?

Holo (HOT) Neden Yükselmiyor?

Holo (HOT) coinin yükselmesi için kripto para piyasasında yatırımı içine çekmesi lazım. Fakat şu anda kripto para piyasasında neredeyse tüm yatırımları Bitcoin çekiyor. Bu her boğa öncesi yaşanan bir olaydır. Bitcoin’in yükselmediği bir yerde altcoine yatırım yapmak çok riskli olabilir. Bu noktada HOT’ın yükselmemesinin ana nedeni yatırım almaması ve boğanın gelmemesidir.

Holo (HOT) Hedef Fiyat Analiz

Mevcut Holo fiyat tahminimize göre Holo fiyatının Kasım ve Aralık 2023 tarihine kadar %-2,71 düşerek 0,001489 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Teknik göstergelerimize göre mevcut duyarlılık Nötr, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 74 (Açgözlülük) gösteriyor . Holo, son 30 günde %12,51 fiyat dalgalanmasıyla 18/30 (%60) yeşil gün kaydetti.

Kasım 2023 verilerine göre genel Holo fiyat tahmini yaklaşımı nötr. 21 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 12 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor. 

0,001494 dolar pivot noktasına (P1) göre Holo, 0,001476 dolar, 0,001454 dolar ve en güçlüsü 0,001436 dolar destek seviyelerine sahip. Holo direnç seviyeleri 0,001516 $ , 0,001534 $ ve 0,001555 $ seviyesinde bulunuyor .

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar