Ana SayfaRehberDünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu Kim?

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu Kim?

Kripto dünyasında fırsatlara, haberlere, doğru analizlere ve gelişmelere hızlı ulaşmak için dünyanın en iyi kripto para yorumcularını takip etmek fayda sağlayabilir. İşte Dünyanın en iyi 15 kripto yorumcusu.

spot_img

Kripto para endüstrisi büyümeye devam ettikçe, güvenilir analizler ve yorumlar bir ihtiyaç haline geliyor. Bu endüstride yeni yer alan oyuncuların ilk takip etmek istediği nokta, güvenilir kaynaktan analizler ve yorumlardır. Bu makalemizde, güçlü bir deneyim, ekosistem tecrübesi ve doğru analizlere sahip dünyanın en iyi kripto para yorumcusu kim sorusunu cevaplıyoruz.

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu

Tek bir kişi seçip bu dünyanın en iyi kripto para yorumcusu demek her zaman doğru analizi bizlere sunmaz. İşte, Kripto ekosisteminde yer alan dünyanın en iyi kripto para analist ve yorumcu sıralaması

 • 1. Jameson Lopp
 • 2. Nic Carter
 • 3. Michael Saylor
 • 4. Bitcoin Archive
 • 5. Natalie Brunell
 • 6. PlanB
 • 7. Messari
 • 8. Andreas M. Antonopoulos
 • 9. Robert Kiyosaki
 • 10. Mike Novogratz
 • 11. Meltem Demirors
 • 12. Caitlin Long
 • 13. Katherine Wu
 • 14. Ryan Selkis
 • 15. Willy Woo

Kripto Para Yorum ve Analizin Önemi

Kripto para ekosistemi her geçen gün daha da büyüyen daha yeni teknolojilere ev sahipliği yapan bir endüstriye dönüştü. Bu noktada ne kadar tecrübeli olursanız olun. Her zaman yeni bir teknoloji, kavram yada gelişme karşınıza çıkacaktır. Durum böyleyken, ekosistemde öncü rol oynayan blok zincirin önemini anlayan, sektörün öncüleriyle iş birliği içinde olan gazeteciler, analistler ve uzmanlar bizlere çok önceden öğrenmemiz gereken bilgiler sunabilir.

Bu bilgiler, finansal açıdan bizlere büyük avantaj sağlayabilir. Milyonlarca kitleye hitap eden kripto para yorumcu ve analistleri, çoğu zaman doğru kaynaktan ilk habere ulaşırlar. Bu kişileri takip etmek yada incelemek habere sizin de aynı anda ulaşmanızı ve bir tık önde olmanızı sağlayabilir.

Bunun yanı sıra uzmanlar, çeşitli analiz araçları ve teknik botlar kullanarak bir sonraki yönün ne tarafa olacağına dair ufak ipuçları sunabilir. Bu kişilerin çoğunluğu kripto para piyasasında teknik analiz araçlarına hakimdir.

Dünyanın En İyi Kripto Para Analist ve Yorumcuları

Bu listeyi oluştururken, dünyanın en iyi analistlerini tahminlerine, haberlere, gelişmelere, ekosistemde öncü liderlerle ilişkilerine bağlı olarak sıraladık. Ayrıca liste yorumcuların yanı sıra ekosisteme katkıda bulunan diğer kripto severleri de kapsamaktadır.

1. Jameson Lopp

Jameson Lopp ( @lopp ), BitGo’da eski bir yazılım mühendisi ve bir Bitcoin geliştiricisi ve savunucusudur. 2012 yılından beri ekosistemde yer almaktadır. Lopp ekosistem ve Bitcoin hakkında genelde teknik analiz ve içerik sunmaktadır. 

2. Nic Carter

Nic Carter (@nic__carter), Castle Island Ventures’ın ortağı ve bir kripto veri ve araştırma şirketi olan Coin Metrics’in kurucu ortağıdır. Kripto para piyasasında derinlemesine analiz sunan araçların gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. 

michael saylor

3. Michael Saylor

Michael Saylor, ( Saylor ) bir Bitcoin savunucusu olmanın yanı sıra, MicroStrategy yatırım şirketinin eski Ceo’su ve yönetim kurulu başkanıdır. Saylor her yıl binlerce Bitcoin alınmasıyla bilinir. Micro Strategy elinde en fazla Bitcoin tutan kurumsal şirket konumundadır.

bitcoin archive

4. Bitcoin Archive

Bitcoin Archive (Bitcoin Arşivi) ( @BTC_Archive ), Bitcoin (BTC) ve kripto endüstrisi hakkında tarihsel bilgileri toplayan ve paylaşan bir Twitter hesabıdır.

Natalie Brunell

5.Natalie Brunell

Natalie Brunell ( @natbrunell ) kripto meraklısı bir gazetecidir. Bitcoin ve diğer kripto dünyası hakkında son daika gelişmeleri paylaşırken, röportajlarla ekosisteme katkı sunmaya devam etmektedir. 

plan b

6. PlanB

PlanB ( @100trillionUSD ), takma adlı bir Bitcoin analistidir. Bitcoin kıtlığına vurgu yapan analist dünyanın en iyi kripto para yorumcusu ve savunucusudur. 

messari crypto

7. Messari

Messari ( @MessariCrypto ) bir kripto veri ve araştırma şirketidir. Bu Twitter hesabı tamamen teknik analizlerle kripto dünyasındaki bir sonraki hamleleri tahmin etmeye çalışmaktadır.

Andreas M. Antonopoulos

8. Andreas M. Antonopoulos

Andreas M. Antonopoulos ( @aantonop ) tanınmış bir Bitcoin savunucusu ve teknoloji üzerine birçok kitabın yazarıdır. Andreas Bitcoin’in gelecekte nasıl yön vereceğini ve neler katacağı konusunda çeşitli analizler paylaşmaktadır.

robert kiyosaki

9. Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki (Kiyosaki)Zengin baba yoksul baba kitabının yazarı. Zenginliğin anahtarının Bitcoin, Altın ve Gümüş ile sağlanacağını savunuyor. Kitabı dünya üzerinde en çok satan finans kitapları arasında yer aldı. Kiyosaki Bitcoin için 150.000 Dolar seviyesinde bir tahmin bulundu.

mike novogratz

10. Mike Novogratz

Mike Novogratz (novogratz) kripto para sektörüne olan ilgisiyle bilinen ünlü bir yatırımcıdır. Eski Bitcoin yatırımcılarından biri olan Mike, sosyal medya hesaplarından Bitcoin ve ekosistem hakkında sürekli analiz ve görüş paylaşmaktadır.

meltem demirors

11. Meltem Demirors

Meltem Demirors (@Melt_Dem ) CoinShares’in Baş Strateji Sorumlusu ve kripto endüstrisinde öne çıkan bir uzman ve yatırımcıdır. Ekosistemde öncü konumdadır. 

Caitlin Long

12. Caitlin Long

Caitlin Long (@CaitlinLong _), bir dijital varlık bankası olan Avanti Financial Group’un kurucusu ve CEO’sudur. Kripto sektöründe yasalarla ilgili önemli veriler paylaşmaktadır. 

Katherine Wu ( @katherineykwu ) bir kripto analisti ve yazarıdır. Ekosistemde çok fazla dı duyulan, haberci, araştırmacı, analist ve bir kripto yorumcusudur. 

13. Katherine Wu

Katherine Wu ( @katherineykwu ) bir kripto analisti ve yazarıdır. Ekosistemde çok fazla dı duyulan, haberci, araştırmacı, analist ve bir kripto yorumcusudur. 

Ryan Selkis ( @twobitidiot ) bir kripto veri ve araştırma şirketi olan Messari'nin kurucusu ve CEO'sudur. Piyasa hakkında sürekli görüşlerini belirtmektedir. 

14. Ryan Selkis

Ryan Selkis ( @twobitidiot ) bir kripto veri ve araştırma şirketi olan Messari’nin kurucusu ve CEO’sudur. Piyasa hakkında sürekli görüşlerini belirtmektedir. 

Willy Woo

15. Willy Woo

Willy Woo ( @woonomic ) bir Bitcoin analisti ve yatırımcısıdır. Twitter’da 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunan WOO bitcoin konusunda çok ciddi araştırmalar ve yorumlar paylaşmaktadır. 

Kripto Yorumcu ve Analistler Ne Yapıyor?

Dünya üzerinde yer alan analistler kripto ekosisteminin daha şeffaf daha güvenilir bir hale gelmesi için çabalarken, ekosistemdeki sorunları, talepleri, fırsatları ve analizleri takipçileriyle paylaşarak, kazan – kazan ilişkisi oluşturmayı hedeflemektedir.

Sonuç

Burada yer alan dünyanın en iyi kripto para yorumcuları ve analistleri daha iyi bir ekosistem sunmak için takipçilerine ve tüm dünyaya ekosistemdeki avantajları, gelişmeleri, analizleri, fırsatları, tehlikeleri ve haberleri aktarmaktadır. Bu analist ve yorumcular sayesinde kripto ekosistemi şüphesiz daha iyi bir yere dönüşecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar