Ana SayfaKripto Para HaberleriSimpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Savaş, Ekonomi, Politika, Sağlık, Dünya, Simpsonlar çizgi dizisinin her konuda bir kehaneti var. Bu yazımızda Simpsonların Kripto Paralar hakkında yaptığı kehanetleri sizlerle paylaşıyoruz.

spot_img

Simpsonlar çizgi dizi serisini bilmeyeniz yoktur. Dizi orta sınıf bir Amerikan ailesinin gündelik olayları işlemesini anlatıyor. İşin ilginç kısmıysa dizide yaşanılan bazı olaylar gerçek dünyada da yaşanıyor. 29 yıl önce dizide yer alan Trump’ın başkan olduğu bölüm aradan geçen yıllar sonra gerçekleşmişti. Kehanetler bununla da sınırlı değil. Akıllı telefonlar icat edilmeden önce Apple logosuyla telefon tanıtımı yapan çizgi film, savaş, ekonomi, teknoloji, salgın, borsa hatta kripto paralara dair çeşitli kehanetler paylaşmıştı. Bu kehanetlerden bazıları gerçekleşince kripto para yatırımcıları acaba sorusunu soruyor? İşte, Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri 2023 – 2024

Simpsonlar, geleneksel borsanın dışında da kehanetlerine devam ediyor. Çizgi filmde Kripto para dünyasında Bitcoin, XRP ve diğer kripto paralar hakkında çeşitli sahneler bulunuyor. Bu sahneler, yatırımcılar için acaba sorusunu da beraberinde getiriyor. İşte o kehanetler;

btc simpsonlar kehaneti 2023 2024

 

Bitcoin (BTC) Sonsuz Fiyata Sahip

Simpsonlar çizgi dizisinin yayınlanan bir bölümünde hisse senetler, emtia gibi varlıkların değeri yazarken, bir anda Bitcoin yanında sonsuzluk işaretiyle değeri gösteriliyor. Bitcoin arzının 21 Milyon adetle sınırlı olması ve henüz çok yeni bir teknoloji olarak kullanılması Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda ciddi fiyatlanmasına dair bir kehanet olabilir. Günümüzde kripto paraya yatırım yapan kişi sayısı 1 milyar bile değil. Simpsonların Bitcoin hakkında ki kehaneti 2023 – 2024 tarihinde farklı senaryolar olabileceğini gösterebilir.

simpson kripto para kehanetleri kehanet 2023 2024

Kripto Paralar Ortada Yokken Simpsonlar’da Vardı

Simpsonlar 1997 yılında yayınladığı bir bölümde kripto paralar hakkında bilgi veriyor. Bu bölümde kripto paraların yüksek şifreleme sistemine sahip olduğu, özellikleri, teknolojileri ve avantajları izleyicilerle paylaşıldı. Bitcoin’in 2008’de piyasaya çıktığını varsayarsak, Simpsonların bizlerden biraz daha fazla bir şey bildikleri şaşırtıcı bir gerçek gibi gözüküyor.

simpsonlar xrp kehaneti 2023 2024 2025

Simpsonlar XRP 589$ Kehaneti

Simpsonların bir bölümünde karakter kara tahtaya XRP to hit 589$ by EDY yazısı yazdığını açıkça görüntüleyebilirsiniz. Buradaki cümlenin Türkçe karşılığı XRP, EDY’ye göre 589$’a ulaşacak anlamı taşımaktadır. Normal şartlarda bu denli arzı olan bir varlığın bu fiyata ulaşması için trilyonlarca dolar piyasa değerine ulaşması gerekir. Fakat Simpsonların kehanetine göre XRP 589 Dolara ulaşacak.

bitcoin simpsonlar 2024 2023 2025

Bitcoin Kabul Edilir

Simpsonlar çizgi filminde yayınlanan bir bölümde, ilginç bir şekilde Bitcoin kabul edilir adlı bir bilboard gözlere çarpıyor. Bilboard’un üstünde ise Öğle yemeği paranı bana çevrimiçi gönder, yazısı dikkat çekiyor. Bilbord’un bir okul gibi kurumsal bir binanın önünde yer alması ise dikkat çeken bir diğer ayrıntı. Fakat görselde ki karakterin iyi niyetli olmadığı bariz belli oluyor.

ethereum bitcoin dogecoin litecoin filecoin simpsonlar simpsons kehanet

Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin Simpsonlar Kehanet Serisinde

Simpsonlar kripto para kehanet serimizin son içeriğiyse bir tabloda yazan kısaltmalar. Kısaltmalarda açık bir şekilde Ethereum, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve Filecoin kripto paralarının kısaltmasını görebilirsiniz. Üstelik bu kısaltmaların karşısında SHA256 yazmaktadır. SHA256, Bitcoin güvenliğini sağlayan bir tür algoritmadır.

Sonuç

İkiz kuleler, savaş, Corona, salgın, ekonomik krizler ve daha fazlası Simpsonlar çizgi dizisinde kehanet olarak yer aldı. Üstelik bu kehanetlerin bir çoğu yıllar önce yayınlandı. Kehanetlerin gerçekleşmesiyse tüm dünyada yankı uyandırdı. Bu yazımızda Simpsonların kripto paralar hakkında ki tüm kehanetlerini sizlerle paylaştık. Ne dersiniz, belki Simpsonlar haklı çıkar!

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar