Ana SayfaBitcoin HaberleriBlackRock ETF'sinin Onaylanması Halinde BTC 42 Bin Dolara Çıkabilir mi?

BlackRock ETF’sinin Onaylanması Halinde BTC 42 Bin Dolara Çıkabilir mi?

Eğer Tether'in piyasa değeri 24 milyar dolar artarsa ​​ve potansiyel ETF girişleri için bir vekil görevi görürse, Bitcoin'in fiyatı ihtiyatlı bir tahmin olarak 42.000 dolara yükselebilir.

spot_img

Geçtiğimiz günlerde Cointelegraph adlı haber sitesi, Blackrock ETF’sinin onaylandığına dair sahte bir haber paylaştı. Haber sırasında 37.800 fiyatında yer alan Bitcoin, çok hızlı bir şekilde 30.000 Dolara yükseldi. Fakat haberin sahte olduğu anlaşılınca soluksuz 38.300 seviyelerine geri çekildi. Peki, BlackRock ETF’sinin onaylanması halinde BTC 42 Bin Dolara Çıkabilir mi? İşte Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

BlackRock ETF’sinin onaylanması halinde BTC 42 Bin Dolara Çıkabilir mi?

Tüm gözler SEC’in ABD’deki ilk Bitcoin spot ETF’sine yönelik olası onayına çevrildi. Spot BTC ETF’si, kripto para birimi sektörü için büyük önem taşıyor çünkü geleneksel perakende ve kurumsal yatırımcıların, kripto para birimini gerçekte tutmadan dijital varlığa maruz kalma arayışına girmelerine olanak tanıyor.

Matrixport tarafından yakın zamanda yayınlanan rapor, eğer SEC ETF başvrusuna evet derse Bitcoin fiyatında önemli bir yükselişi tetikleyebilir. Bu yükseliş için ön görülen fiyat tahmini ise 42.000 dolar.

Matrixport raporuna göre, spot ETF’nin onaylanmasının ardından Bitcoin hacmine potansiyel olarak 50 milyar dolarlık bir giriş olabilir. Eğer Tether’in piyasa değeri 24 milyar dolar artarsa ​​ve potansiyel ETF girişleri için bir vekil görevi görürse, Bitcoin’in fiyatı ihtiyatlı bir tahmin olarak 42.000 dolara yükselebilir.

Bitcoin Güncel Teknik Analiz

Teknik göstergelerimize göre mevcut hissiyat Yükseliş yönündeyken, Korku ve Açgözlülük Endeksi 52 (Nötr) gösteriyor . Bitcoin , son 30 günde %2,23 fiyat dalgalanmasıyla 12/30 (%40) yeşil gün kaydetti.

19 Ekim 2023 verilere göre genel Bitcoin fiyat tahmini yükseliş yönünde. 28 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 1 teknik analiz göstergesi düşüş sinyali sinyali veriyor. Teknik göstergelerimize göre, Bitcoin’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 18 Kasım 2023’te 27.984 dolara ulaşacak. Bitcoin’in 50 Günlük kısa vadeli SMA’sının 18 Kasım 2023’te 30.336 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 62,56 seviyesinde bulunuyor ve bu da BTC piyasasının nötr konumda olduğunu gösteriyor.

28.436 dolar pivot noktasına (P1) göre Bitcoin, 28.077 dolar , 27.832 dolar ve en güçlüsü 27.474 dolar destek seviyelerine sahip. Benzer şekilde Bitcoin direnç seviyeleri de 28.681 dolar , 29.039 dolar ve 29.285 dolar seviyelerinde bulunuyor .

Ayrıca okuyun: Bitcoin Balinaları 20.000 BTC Biriktirdi

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar