Bu Haftanın Takas Edilemez Token Haberleri !

Bu Haftanın Takas Edilemez Token Haberleri
Abone Ol 

OpenSea, yeni LookRare pazarındaki dedikodulara rağmen yükselmeye devam ediyor, karışımızda yepyeni ve büyük bir marka listesi var. Wikipedia, NFT’lerin sanat eseri olup olmadığı konusunda kararını verdi. 2022 tüm hızıyla devam ederken, NFT piyasasına bir göz atalım. Bu Haftanın Takas Edilemez Token Haberleri OpenSea Hacimleri Artmaya Devam Ediyor, Cüzdan Sayısı 1 Milyonu Aştı! Yeni Marka Etkileşimi: Gap, Crocs, Hennessy ve Mercedes-Benz Wikipedia NFT’lerin Sanat Olmadığını Belirledi Kongre Adayları NFT’lerle Bağış Toplayacaklar Tezgah Üstü NFT LookRare Canlı Yayına Geçiyor Tarantino ve Miramax, ‘Ucuz Roman’ NFT’leri Üzerinde Çalışmaya Devam Ediyor . Wikipedia NFT’lerin Sanat Olmadığını Belirledi !  Bu Haftanın NFT Token Haberleri ! 

Bu Haftanın Takas Edilemez Token ( NFT ) Haberleri

OpenSea Hacimleri Artmaya Devam Ediyor, Cüzdan Sayısı 1 Milyonu Aştı! OpenSea, 2022 için fırtınalı bir başlangıç ​​yaptı. 2022’nin ilk günlerine bakıldığı zaman günlük ETH hacmi 2021’in herhangi bir gününden daha fazla hacme sahip.

OpenSea önceki zirveleri tek tek aşıyor ve şu anda aktif olarak 1 milyonun üzerinde cüzdana sahip. 2022 Ocak ayı OpenSea için en büyük ay olma yolunda ilerliyor.

Bu Haftanın Takas Edilemez Token Haberleri: OpenSea, Yeni Markalaşmalar, Wikipedia, Kongre Adayları, Tezgah Üstü NFT, LookRare, Tarantino

Yeni Marka Etkileşimi: Gap, Crocs, Hennessy ve Mercedes-Benz ! 

Giyim markası Gap’in bu hafta takas edilemez tokenlara ilk girişi hakkında tam kapsamlı bir rapor yayınladıkları görüldü. Her hafta yeni denizlere yelken açan markaların büyüyen bir listesi var.

Eğlence ayakkabısı şirketi Crocs, bu hafta NFT’lere ilk girişlerini ima eden bir ticari marka başvurusunda bulundu, ancak şirket henüz yorum yapmadı.

Ayrıca Hennessy şirketi, yaklaşık çeyrek milyon dolar değerinde özel bir içecek serisi ve bu seriyle eşleştirilmiş NFT olan ‘Hennessy 8’i piyasaya sürmek için BlockBar ile anlaşmaya çalışıyor.

Mercedes-Benz de birinci sınıf bir proje üzerinde çalışıyor ve bu ayın sonunda Nifty Gateway’de piyasaya sürülecek olan beş farklı uluslararası sanatçıyla birlikte özel G-Sınıfı NFT’lerin organizatörlüğünü yapıyor. Bu haftanın nft token haberleri !

Wikipedia NFT’lerin Sanat Olmadığını Belirledi !

Wikipedia editörleri bu hafta en büyük NFT sanat satışlarından bazılarının “yaşayan sanatçıların en pahalı sanat eserleri” kriterlerine uyup uymayacağını değerlendirmek için masaya oturdular ve bu onları NFT’lerin sanat olup olmadığı konusundaki son tartışmaya götürdü.

Kongre Adayları NFT’lerle Bağış Toplayacaklar ! 

Kongre kesinlikle NFT’leri konuşmaya hazır değil, ancak bu adayların bağış toplamada NFT’lerden yararlanmasını engellemiyor. Bir Arizona adayı iki günden daha kısa bir sürede yarım milyon dolardan fazla para topladı.

Önerilen Makaleler

Tezgah Üstü NFT !

İngiliz mağaza Selfridges, görünüşte ilk “tezgah üstü NFT’leri” piyasaya sürecek. Bu ayın sonundan itibaren, mağazanın Londra’daki amiral gemisi konumu, “Evren” başlıklı bir serginin parçası olarak fiyatı 2.700 ila 137.000 USD arasında değişen yaklaşık 1.800 NFT’yi piyasaya sürecek.

Sergi aynı zamanda sanatçı Victor Vasarely’nin ender fiziksel parçalarını da içerecek ve efsanevi moda tasarımcısı Paco Rabanne’yi kutlayan NFT‘lerden oluşacak.

LookRare Canlı Yayına Geçiyor

Yeni NFT pazarı bu hafta yayına girdi ve birçok sanatçı ve koleksiyoncu OpenSea’nin büyüme eksikliğinden, devam eden merkezileşmeden ve daha fazlasından duyduğu hayal kırıklığını dile getirdiğinden, NFT topluluğu genelinde önemli bir konuşma konusu oldu. Bazı raporlara göre, LookRare günlük hacmi hızla 500 milyon dolara yaklaşıyor.

Tarantino ve Miramax, ‘Ucuz Roman’ NFT’leri Üzerinde Çalışmaya Devam Ediyor

Efsanevi yönetmen ve yazar Quentin Tarantino’nun NFT girişiminin hikayesi 3 aydan kısa bir süre içinde projeleri bir takım değişiklikler yaşadı.

Şimdi 48 saatten az bir süre sonra, Miramax’ın geri çekilmesine rağmen Tarantino, NFT’leri yayınlayacak gibi görünüyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.