Ana SayfaBitcoin HaberleriBitcoin Fiyat Tahmini ve Analiz: 200.000 Dolar Yeni Hedef

Bitcoin Fiyat Tahmini ve Analiz: 200.000 Dolar Yeni Hedef

Koşullar doğru yönde Bitcoin'i desteklerse, 2026 yılına kadar 100,00 doların üzerindeki aralığa ulaşabilir.

spot_img

Lider kripto para birimi Bitcoin yazı tarihi itibariyle %4 oranında artışla 59,408 Dolardan işlem görüyor. Şu an bir çok yatırımcının hedefinde tek bir kademe var oda 68.000 Dolar ATH seviyesinin aşılması. İlk düşünceler ATH seviyesinde ciddi satış baskısı olacağına dair. Fakat bu satışların kurumsal taraftan değil bireysel taraftan geleceği yönünde. İşte en güncel Bitcoin fiyat tahmini, analiz ve yorumları. 

Şimdi Bitcoin Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Bitcoin Fiyat Tahmini, Analiz ve Yorumları

Bitcoin uzun süredir ciddi yükseliş kanalında yer alıyor. Bu yükselişin en önemli etkenleri ETF onayları ve Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen Bitcoin yarılanması. BTC her yarılanma öncesinde yada sonrasında ciddi yükselişler yaşamıştır.

Bitcoin, tüm zamanların en yüksek değerinden yalnızca %17 daha düşük ve o zamana bakıldığında, Bitcoin’in ATH’ye ulaşması üç hafta, onu geçmesi ise beş hafta sürdü. Bu durumda Bitcoin bu yıl da aynı modeli izlerse Mart ayında ve Nisan ayına kadar 69 bin dolara ulaşacak.

Yarılanma nedeniyle piyasa Nisan ayında tamamen yükselişe geçecek ve bu da Bitcoin fiyatlarında yükseliş eğiliminin 62.000 doların üzerine çıkmasına neden olacaktır. Bundan sonra fiyatın önümüzdeki birkaç ay boyunca durdurulamaz olması ve yılı 84.000 dolar civarında kapatması bekleniyor.

Bitcoin fiyat tahmini, analiz ve yorumları. bitcoin btc 100000 dolar olur mu kaç dolara yükselir nereye kadar yükselir nereden alınır satın al

Saygın bir uluslararası bankacılık kurumu olan Standard Chartered’dan geldi ve Bitcoin’in 2025 yılına kadar 200.000 dolara çıkacağını tahmin etti.

Tuur Demeester, Bitcoin fiyatlarının 2026 yılına kadar 200.000 ila 600.000 dolar arasında dolaşacağından bahsetti. Deemester daha önce Bitcoin hakkında doğru çıkan tahminlerde bulunmuştu. 

2019 yılında X hesabında (eski adıyla Twitter) Bitcoin’in 50.000-100.000 dolara ulaşacağını yazmıştı. Bu, 2021 boğa koşusu sırasında Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doları almasıyla gerçekleşti.

Bitcoin yükseliyor ve bu yılın sonunda daha yüksek bir değere işaret ediyor olsa da beklenen fiyat 80.000-84.000 dolar arasında olabilir. Koşullar doğru yönde Bitcoin’i desteklerse, 2026 yılına kadar 100,00 doların üzerindeki aralığa ulaşabilir.

Diğer kripto para yorumları:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar