Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPortal Coin Yorum ve Geleceği

Portal Coin Yorum ve Geleceği

Portal Token yorum ve geleceği hakkında ilk listeleme esnasında 0.70 - 3 dolar arasında bir fiyat beklentimiz vardır.

spot_img

Lider kripto para borsası Binance geçtiğimiz günlerde Portal projesinin yerel tokenini Launchpool alanında listeyerek tüm yatırımcıları platform etrafında toplamıştı. Bir önceki Pixel Launchpool’unda ücretsiz tokenlerle ciddi kar elde eden kullanıcılar bu sefer Portal için aynı beklenti içindeler. Bu yazımızda Portal coin yorum ve geleceği hakkında bazı tahminleri sizlerle paylaşacağız. 

Şimdi Ücretsiz PORTAL Coin Kazanmak için Buradan Kaydolun, Binance Launchpool ile Ücretsiz Token Kazanın!

Portal Coin Yorum

Bir önceki Launchpool projesinde kullanıcılar ciddi karlar elde edince, Portal Launchpool’u yoğun ilgiyle karşılandı. Kullanıcılar Binance platformunda BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz Portal token kazanabiliyorlar. Özellikle düşük risk yüksek kazanç kripto yatırımcıları için vazgeçilmez bir hizmettir. İşte Binance bunu sunan dünyanın en büyük borsalarından biridir.

Portal tokenin toplam arzı 1 milyar adettir. İlk dolaşan arz miktarıysa toplam arzın %16,71’i olan 167,134,615 adettir. İlk listelemede 0.70 ile 2,8 Dolar arasında fiyat dalgalanması bizleri bekleyecektir. 3 doların üstü ciddi satış baskısı doğurabilir. 1 doların altındaysa ciddi alımlar bekleyecektir. 

Portal Coin Geleceği

Portal farklı oyun platformları, geliştiricileri biribirine bağlayarak kusursuz bir oyun deneyimi yaratmayı hedefliyor. Bu kapsamda oyun sektörü kripto dünyasında önemli bir yere sahiptir. Portal Token gelecekte staking, yönetişim, borsa ticareti, ödüller ve ayrıcalıklı erişim gibi hizmetlerde kullanılacaktır.

Token kullanımı bir kripto paranın geleceği için ciddi bir önem taşımaktadır. Ne kadar kullanım fazla olursa tokenin dolaşan arzı azalacaktır. Azalan arz ile beraber yüksek talep kıtlığa yol açabilir. Kripto parada kıtlığın olması demek fiyatın yükselmesi demektir.

Fakat proje gelecekte çok fazla kullanım alanı oluşturamazsa fiyat bazlı düşüşler yaşanabilir. Bu noktada balinalar ve piyasa yapıcılar varlığın yönüne kendileri karar verecektir.

Portal Token Yorum ve Geleceği

Portal Token yorum ve geleceği hakkında ilk listeleme esnasında 0.70 – 3 dolar arasında bir fiyat beklentimiz vardır. Oluşabilecek hype ile beraber 3 dolar seviyesi yerini 5 dolar civarına bırakabilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar