Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPolygon (Matic) Fiyat Tahmini ve Yorum : Hedef 2 Dolar

Polygon (Matic) Fiyat Tahmini ve Yorum : Hedef 2 Dolar

MATIC sürekli olarak kritik 1,00 dolarlık referans noktasının üzerinde kalırsa, zincirleme bir reaksiyonu tetikleyebilir ve potansiyel olarak fiyatı 2 dolarlık direnç kontrol noktasına doğru itebilir. 

spot_img

Önde gelen katman-2 ölçeklendirme çözümü olan MATIC, kendi boğasını yaşamak için hazırlık yapıyor olabilir. Popüler altcoin yazı tarihi itibariyle son 24 saat içerisinde 5.45% oranında artış, son 1 hafta içerisinde 5.50% artış, son 1 ay içerisindeyse %37 artış yaşadı. Kademeli ve yavaş bir şekilde yükselen Matic için bir sonraki ana hedef 2 dolar. Bu yazımızda Polygon (Matic) fiyat tahmini, yorum ve geleceği hakkında analizleri paylaşacağız. 

Polygon (Matic) Fiyat Tahmini ve Yorum

Son teknik analiz verileri MATIC‘in 1,00 ile 1,05 dolar arasında yatay dalgalandığını ortaya koyuyor. Bu dalgalanma istikrarlı bir yükselişi sürdüren bir yükseliş gerilimi dönemine işaret ediyor. Üstelik Polygon’un işlem hacmi geçtiğimiz gün yüzde 67 oranında artarak toplam 573 milyon dolara ulaştı. Ticaret hacmindeki böyle bir artış, mevcut olumlu fiyat trendleri arasında artan yatırımcı ilgisinin altını çiziyor.

polygon matic fiyat tahmini yorum yorumlar grafik analiz fiyat

MATIC sürekli olarak kritik 1,00 dolarlık referans noktasının üzerinde kalırsa, zincirleme bir reaksiyonu tetikleyebilir ve potansiyel olarak fiyatı 2 dolarlık direnç kontrol noktasına doğru itebilir. Bu eşiğin üzerinde başarılı bir şekilde kalmak, yakın vadede 2,92 dolara ulaşacak yukarı yönlü bir yolculuğun kapısını açabilir. 

Yeni Çıkan Coinler İlk Bu Borsada Listeleniyor, Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Bu seviye, 2021’den bu yana görülmeyen bir zirvedir. Tersine, bir düşüş, MATIC’in değerinin mevcut desteğinin altına düşmesine neden olabilir ve 0,90 dolara geri dönüş pozisyonu hedefleyebilir.

Geçtiğimiz 24 saat içinde, teknik göstergelerin analizi, hareketli ortalamaların ve osilatörlerin alım sinyalleri vermesiyle olası bir yükseliş eğilimine işaret etti. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD), MACD hattının Kırmızı sinyal hattını geçmesiyle olumlu bir trend sergiliyor. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI) dengeli bir 68 seviyesinde seyrediyor ve bu da piyasanın denge durumuna işaret ediyor.

  • Şubat 2024 verilerine göre genel Polygon fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 27 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri ve 2 düşüş sinyali sinyali veriyor .
  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 72 (Açgözlülük) gösteriyor . Polygon, son 30 günde %8,83 fiyat dalgalanmasıyla 17/30 (%57) yeşil gün kaydetti.

Diğer Kripto Para Yorumları:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar