Ana SayfaSponsorlu MakalelerAvalanche (AVAX) ve Chainlink (LINK) Güç Kaybettikçe Algotech'in (ALGT) 10 Kat Yükselmesi...

Avalanche (AVAX) ve Chainlink (LINK) Güç Kaybettikçe Algotech’in (ALGT) 10 Kat Yükselmesi Öngörülüyor

Algotech, yenilikçi teknolojileriyle ön plana çıkıyor.

spot_img

Dijital varlıkların değişken dünyasında trendler hızla değişebilir ve yatırımcıları sürekli olarak bir sonraki büyük fırsatı aramaya zorlayabilir. Ancak Algotech (ALGT) büyük bir potansiyel olarak ortaya çıkıyor. 10 katlık şaşırtıcı bir büyüme yörüngesine işaret eden tahminlerle Algotech, Avalanche (AVAX) ve Chainlink (LINK ) gibi köklü devleri gölgede bırakmaya hazırlanıyor .

Bu ön satış bir şeye işaret ediyor mu? Haydi Öğrenelim!

Zorluklara Karşı Koymak: Algotech (ALGT), Volatil Kripto Dünyasında Büyümeye Devam Ediyor

Algotech (ALGT), kripto pazarına yeni giren bir oyuncu olarak etkileyici bir ilgi görüyor . Uzmanlar bunu platformun işleri farklı şekilde yapma yöntemine, yani ticaret için akıllı teknolojiyi kullanmaya bağlıyor.

Algotech’i (ALGT) özel kılan nedir? Yeni başlayanlar için pazarı daha iyi anlamak için süslü algoritmalar, makine öğrenimi ve yapay zeka kullanıyor . Bu, yatırımcıların hızlı bir şekilde akıllı kararlar almasına yardımcı olur. Algotech (ALGT) aynı zamanda finansta çok önemli olan, ticaretin hızlı ve güvenilir olmasını sağlayan sağlam teknolojiye de sahiptir.

ALGT tokenı Algotech’in çekirdeğidir. Platform sisteminin kalbi gibidir. Erken gelip Algotech (ALGT) satın alırsanız özel haklara ve ödüllere sahip olursunuz . Toplamda 350 milyon ALGT tokenı var. Algotech (ALGT), kullanıcıların yazılımının bir parçasına sahip olmasına ve hatta elde ettiği kârdan pay almasına da olanak tanıyor.

Algotech (ALGT) ön satışının 1. Aşamasında ön satış tokenını cazip bir giriş fiyatı olan 0,04 dolardan alabilirsiniz . Bununla birlikte analistler, Algotech’in (ALGT) ön satışın sonunda %275 artışla 0,15 dolara yükseleceğini öngörüyor. Dahası, platformda kullanıcıların özel bir etkinliğe bilet, iPad ve iPhone gibi ödüller kazanabilecekleri bir hediye de bulunuyor. Sonuçta Algotech (ALGT) şu anda satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biri.

Ava Labs Harekete Geçiyor: Avalanche (AVAX) Fiyatında Kesinti Sonrası %4,23 Artış Arttı

Şubat 2024’ün üçüncü haftasında Avalanche (AVAX)’ta kesinti yaşandı. Blok sonlandırma gecikmesi nedeniyle bloklar ana Avalanche ağında kabul edilemedi. Ava Labs’ın kurucu ortaklarından biri olan Kevin Sekniqi, X’te Avalanche’ın (AVAX) Avalanche ana ağında blok üretimi konusunu araştırdığını paylaştı .

Bunun AVAX fiyatına etkisi ne oldu? Avalanche, AVAX fiyatının duyuru gününden bir hafta önce 35,93 $ seviyesinde olduğu 39,76 $ seviyesinden hareket etmesiyle %9,63’lük bir düşüşe tanık oldu . Avalanche (AVAX), Kevin’in X’teki paylaşımından iki gün sonra 35,93 $’lık düşük seviyesinden %4,23 artış göstererek 37,45 $’dan işlem gördüğünden Ava Labs sorunu çözmüş gibi görünüyor .

Uzmanlar Avalanche’ın (AVAX) geleceği hakkında ne düşünüyor? Onlara göre Avalanche (AVAX), Şubat ayının üçüncü haftası itibarıyla 37,45 $ olan fiyatından %7,21’lik bir artışa işaret ederek 2024 yılının 2. çeyreğinin sonunda 40,15 $’a yükselecek .

Beklenmedik Değişiklik: Chainlink’in Blockchain Gelişmelerine Rağmen LINK Fiyatı %5,65 Düştü

Şubat 2024’ün ikinci haftası sona ererken, Chainlink’in (LINK) Asya-Pasifik ve Orta Doğu İş Geliştirme Direktörü Niki Ariyasinghe, X’te Chainlink Labs’ın büyük bankaların ve finans şirketlerinin blockchain teknolojisini kullanmasına nasıl yardımcı olduğunu paylaştı. ve tokenizasyon.

Tipik olarak bu tür Chainlink haberlerinin LINK yükselişini tetiklemesi gerekirdi. Ancak Chainlink haberlerinin ardından LINK, Ariyasinghe’nin gönderisinden sonraki bir hafta içinde fiyatın 19,82 dolardan 18,70 dolara düşmesiyle %5,65’lik bir düşüş yaşadı.

Chainlink haberlerinin gelecekte LINK için yukarı yönlü bir gidişat ortaya çıkarması muhtemel mi? Uzmanlar, Chainlink’in (LINK) düşüşünün ardından toparlanacağını ve Mart ayı sonuna kadar 20,61 dolardan işlem göreceğini öngörüyor. Bununla birlikte Chainlink (LINK, Şubat ayının üçüncü haftasındaki 18,70 dolarlık fiyatından %10,21 artış sergilemiş olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar