Ana SayfaKripto Para HaberleriDymension DYM Coin Neden Düşüyor?

Dymension DYM Coin Neden Düşüyor?

24 Şubat 2024 verilerine göre genel Dymension fiyat tahmin yaklaşımı düşüş yönünde 3 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri ve 5 düşüş sinyali sinyali veriyor .

spot_img

Dymension (DYM) çıkışıyla adından çok fazla söz ettirdi. Faka tproje son dönemde kademeli oalrak 7,5 – 7 – 6,5 seviyelerine takılıyor. Yazı tarihi itibariyle proje son 24 saat içerisinde %13 oranında düşüş yaşadı. Altcoin son 1 hafta içerisindeyse %15 civarında kayıp yaşadı. Peki Dymension DYM Coin neden düşüyor? İşte güncel analiz. 

Dymension DYM Coin Neden Düşüyor?

Yapay zeka projeleri Bitcoin‘de yer alan kayıplara rağmen yükselirken, Dymension gibi önde gelen bir proje ciddi bir kayıp yaşıyor. DYM coin neden düşüyor sorusunun ilk cevabı stake bozmalardır. Milyonlarca bireysel ve kurumsal yatırımcı geçtiğimiz günlerde Avail projesinin DYM coin stake edenlere airdrop yapmayacağını öğrenince stake bozmak durumunda kaldı.

Çoğu kullanıcı yeni token kazanmak için bu adımları atarken, Avail’in DYM’ye destek vermemesi stakelerin bozulmasına neden oldu.

Stakelerin bozulması, DYM için olumsuz bir hava yaratırken, haber projenin düşmesine neden oldu. Tabi bu noktada satışlar sıralandı. Satışların artması, daha fala düşer mantığıyla domino etkisi yarattı ve daha fazla düşüşü tetikledi.

DYM ekibi konunun çok farkında. İlerleyen dönemlerde daha fazla tokenin stake edilmesi için adım atacaktır.

Dymension DYM Coin Günlük Teknik Analiz

  • Teknik göstergelerimize göre mevcut hissiyat Ayı yönlü , Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 72 (Açgözlülük) gösteriyor Dymension , son 30 gün içinde fiyat dalgalanmalarının olduğu 5/17 (%29) yeşil gün kaydetti . Dymension tahminlerimize göre şu anda kötü bir zamanda. 
  • 24 Şubat 2024 verilerine göre genel Dymension fiyat tahmin yaklaşımı düşüş yönünde 3 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri ve 5 düşüş sinyali sinyali veriyor .
  • Dymension’ın 14 günlük RSI’si 27,83 seviyesinde bulunuyor ve bu da DYM’nin şu anda aşırı değerli olduğunu gösteriyor.

Destek Seviyeleri

# Fiyat Kuvvet
S1 $ 5.90   
S2 $ 5.52   
S3 $ 4.85   

Direnç Seviyeleri

# Fiyat Kuvvet
R1 $ 6.96   
R2 $ 7.64   
R3 $ 8.02   

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar