Ana SayfaAltcoin HaberleriRose Coin Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz Ve Geleceği !

Rose Coin Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz Ve Geleceği !

spot_img

Tüm kripto varlıklar arasında ilk 100 içerisinde yer alan , Rose Coin Nedir ? Rose Coin Yorum , Analiz Ve Geleceği , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Rose Coin Nedir ?

Oasis Network , Oasis Labs tarafından oluşturulmuş, güvenli ve özel veri paylaşımı ve kontrolü sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır .

ROSE belirteci, Oasis ekosisteminin yerel hizmet belirtecidir ve ağ konsensüsünde stake ve delegasyon ile ağ işlem ücretlerini ödemek için kullanılır .

Blockchain altyapısının iki ana bileşeni vardır:

  • Konsensüs Katmanı : Merkezi olmayan bir doğrulayıcı grubu tarafından çalıştırılan, ölçeklenebilir ve güvenli Temsil Edilen Hisse Kanıtı fikir birliği algoritması.
  • ParaTime Katmanı : her biri paylaşılan bir duruma sahip çoğaltılmış bir hesaplama ortamını temsil eden birçok paralel çalışma zamanını ( ParaTimes ) barındıran bir ortam.

Güvenilir Yürütme Ortamlarını (TEE’ler) kullanan Oasis Network, aşağıdaki işlevleri etkinleştirmiştir:

  • Sorgu ve Veri Kontrolü : şirketlerin verilerine erişimi izlemesine ve kontrol etmesine ve analiz ve Yapılandırılmış Sorgu Dili (SQL) sorgularında ayrıntılı kısıtlamalar oluşturmasına olanak tanır.
  • Veri İşbirliği : işletmelerin, veri erişimi ve analiz izinlerini muhafaza edip ayarlayabilirken hassas verileri diğer kuruluşlarla paylaşmasına olanak tanır.
  • Hizmet Olarak Kullanıcı Gizliliği : şirketlerin kullanıcı verilerinin nasıl aktarıldığını ve kullanıldığını sunmalarına olanak tanır.
  • Parsel SDK : geliştiricilerin kolaylıkla araçlar ve uygulamalar oluşturmak için Oasis Network’e erişmesine olanak tanır.
Oasis Network (ROSE)
Veriler
Dolaşan Arz
3.493.014.306 ROSE
Toplam Arz
10.000.000.000 ROSE
Maksimum Arz 
10.000.000.000 ROSE
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$0.5964 / $0.03205

Rose Coin Nasıl Alınır ?

Anlık olarak Rose Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

rose coin analiz

Rose Coin Fiyat ! 1 Rose Kaç TL ?

Rose Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , Rose Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 ROSE ne kadar ? ROSE Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17144″]

Rose Coin Canlı Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . Rose Coin canlı grafik !

[ccpw id=”17145″]

Rose Coin Yorum Ve Geleceği

Rose Coin , Ocak 2022 tarihinde $0.5964 seviyelerine gelerek tüm zamanlar rekorunu kırmıştı . 10.000.000.000 ROSE toplam arzı bulunan kripto varlığın sadece 3.493.014.306 ROSE civarında coini piyasada işlem görmektedir . Dünyada yer alan haber , ekonomik sıkıntılar kripto para sektörünü ciddi düzeyde olumlu yada olumsuz etkileyebilir . Kripto varlıklar için yapılan analizler ve yorumların çoğu bu etmenler baz alındığında geçerliliğini yitirmektedir . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Rose Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Rose Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan ROSE fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Rose Coin Fiyat Tahmini 2022

Oasis Network’ün 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminleri itibarıyla farklı görüşler var. PricePrediction.net 0,250215$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve TradingBeast yıl sonuna kadar ~0,326878$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Oasis Network’ün gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar ve Aralık ayında 0,116767 $’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunuyorlar.

Rose Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast’e göre, 2023’te Oasis Network yatırımcıları, Oasis Network’ü bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünen fiyat artışını 0,34008 $’a çıkarmalı. WalletInvestor ise fiyatın 0.243066$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net 0.264513$ olarak tahmin edilen büyümeyi kabul ediyor.

Rose Coin Fiyat Tahmini  2024

Uzmanlar, 2024 için Oasis Network fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Oasis Network’ün fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. PricePrediction.net, fiyat artışının 0,321705 $’a ulaşacağını tahmin ediyor. WalletInvestor’ın araştırmasına göre Oasis Network’ün fiyatı 0,419408 dolara kadar çıkabilir. TradingBeast’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Oasis Network’ün fiyatının yaklaşık 0.335026 dolar olacağı görüşünde.

Rose Coin Fiyat Tahmini  2025

Hem TradingBeast hem de PricePrediction.net, Oasis Network pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 0,293936 dolar ve 0,450387 dolar ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Oasis Network fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: WalletInvestor, Oasis Network’ün Aralık 2025’e kadar 0,371748 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, ROSE projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz ROSE fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, ROSE projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Rose Coin Analiz

Rose Coin Teknik Analiz , ROSE kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ROSE alım-satım derecesini görebilirsiniz. ROSE/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar