Yükselişe Geçen HZM Coin Nedir ?

hzm coin nedir

Bu yazımızda son günler de yükselişe geçip yatırımcılarına kazandıran HZM Coine’ye yer vererek bütün detayları ile inceliyor olacağız. Arap dünyasının ilk kripto para birimi olan HZM , Ethereum (ERC-20) blok zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Peki tam olarak HZM Coin Nedir ? HZM Coin Nereden Alınır ? HZM Coin Nasıl Alınır ? HZM Toplam Arz ! HZM Coin Kaç TL ?

HZM Coin Nedir ?

Arap dünyasının ilk kripto para birimi olan HZM , Ethereum (ERC-20) blok zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. İnsanlar, ırkçılık ve küresel iklim değişikliği tehdidi de dahil olmak üzere dünyanın her yerinde tarif edilemez zorluklarla karşı karşıyadır. HZM Misyonu ise, kripto para ticareti ve bağışlar yoluyla bu sorunları iyileştirmektir. HZM madeni parasını aşağıdaki özelliklere sahip herhangi bir kuruluşa bağışlamayı hedeflemektedirler :

  • Yoksullukla savaşır
  • Hayvanları ve vahşi yaşamı korur
  • Küresel ısınmayla mücadeleye yardımcı olur
  • Irkçılıkla savaşır

HZM Coin, her seferinde 1 milyar jeton olmak üzere dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyor. HZM şu anda aşağıdaki amaçlar doğrultusunda çalışan çeşitli kuruluşlara toplam 87 milyar HZM madeni para bağışlamak için bir kampanya yürütmektedir. Hzm Platforum Kurucuları ise Dr. Mohamed Al Arab ( Kurucu – CEO ) , Yusuf Hacı ( Kurucu ) , Fahad Faqeeh ( Kurucu )  ve Mohamed Al Zarouni ( Kurucu Ortak ) ‘ dir.

Şu anda HZM Coin Trust Wallet ve ERC-20 uyumlu ve HZM Coin’i destekleyen diğer cüzdanlar kullanılarak güvenle saklanabilir. Bununla birlikte, HZM şu anda ERC-20‘den başlayarak tüm büyük kriptoları destekleyecek kendi kripto cüzdanını yaratıyor. Bu şekilde, kullanıcılar HZM madeni paraları satın almak ve ticaret yapmak için daha kolay bir zamana sahip olacaklar. HZM Cüzdan, kripto para biriminin nasıl depolandığı ve kullanıldığı konusunda bir evrimi temsil ediyor.

Cüzdan, İngilizce ve Arapça dil ayarlarını içerecek ve kullanıcılara HZM madeni paralarını saklamanın güvenli ve kolay bir yolunu sunacak. Ödemeler Cryptos kullanılarak yapılabilmektedir.

hzm coin nereden alınır

HZM Toplam Arz !

HZM Toplam Arz : 20.000.000.000 HZM ‘dir.

Önerilen Makaleler

HZM Coin Nasıl Alınır ? HZM Coin Nereden Alınır ?

HZM almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. HZM  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece XT.COM ve WhitebIT  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. HZM Coin Nedir ? HZM Coin Nereden Alınır ? HZM Coin Nasıl Alınır ? HZM Toplam Arz ! HZM Coin Kaç TL ?

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.