Binance Alchemy Pay (ACH) Listeliyor ! ACH Coin Nedir ?

ach coin
Abone Ol 
Dünyanın en büyük ve en güvenilir borsası Binance, Alchemy Pay (ACH) listelemesini duyurdu .  ACH 2022-01-10 13:00 tarihinde ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT ticaret çiftleri için alım satımı başlayacak !  Alchemy Pay ( ACH ) Coin Nedir , Nasıl Alınır ? Ach Coin Yorum ! Binance Alchemy Pay (ACH) Listeliyor !

Binance Alchemy Pay (ACH) Listeliyor !

Dünyanın en çok tercih edilen , en güvenilir borsası Binance , Alchemy Pay ( ACH ) Coin listelemesini kullanıcılara duyurdu .

Binance, Alchemy Pay (ACH) listelemesi  2022-01-10 13:00 tarihinde ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT,  ticaret çiftleri için alım satımı başlatacaktır. 
  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ACH başlayabilir !
  • ACH için para çekme işlemleri 2022-01-11 13:00 ‘da açılacaktır.
Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir
Önerilen Makaleler

alchemy nedir

Alchemy Pay (ACH) Nedir ?

Alchemy Pay ( ACH ) Coin , satış noktasındaki perakende işlemlere ve eşler arası havaleye odaklanan bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar, geleneksel ödeme sistemlerinde fiat, sabit paralar ve diğer kripto para birimlerinde ödeme yapabilir. ACH, platform hizmet belirtecidir ve platformun benimsenmesini ve kripto para birimleri aracılığıyla ödemelerin yapılmasını teşvik etmek için kullanılır. Platform aynı zamanda ACH tokenlerinin stake edilmesini de destekler . ACH Staking işlemi , kullanıcılara havaalanı lounge ayrıcalıkları ve Netflix ve Spotify üyelikleri gibi katmanlı platform avantajları sağlar.

Alchemy Pay (ACH) Nasıl Alınır ?

Alchemy Pay ( ACH ) coin alım satım işlemleri için Dünyanın en büyük borsası BİNANCE ‘da kayıt oluşturmanız gerekmektedir . Sadece 5 dakika içerisinde , Binance borsasına katılarak , kripto dünyasında yeni bir sayfa açabilirsiniz ! 

Yeni Kullanıcılara Özel , Yeni Üyelik Ödülü ve Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi !

  • Bonuslardan yaralanmak için kaydınızı BURADAN başlatın !
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmeketedir.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Tüm bu işlemlerden , sonra Alchemy Pay ( ACH ) coin alım satım işlemleri gerçekleştirebilir ve Binance borsasının eşsiz özellik ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz !

Binance Güncel Duyuruları Takip Edin !

Alchemy Pay (ACH) Coin Yorum !

Dünyanın en büyük borsası listeleme haberleri , genelde coinler için en önemli anlardır . Çoğu proje sahibi , Binance borsasında listelenmek istemektedir . Ve tabiki çoğu yatırımcıda , yatırım yaptığı projenin Binance borsasında listelenmesini istemektedir . Alchmey Pay Binance listelemesi gerçekleştirerek , ciddi bir yükseliş ivmesi yakalamıştır .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.