Binance TR, Ücretsiz Türk Lirası Çekme Kampanyasını Uzattı!

Binance TR , Ücretsiz Türk Lirası Çekim Kampanyası Uzattı !
Abone Ol 

Bildiğiniz üzere Ülkemizde yer alan çoğu borsada Türk Lirası çekim işlemlerinde komisyon ve ücret kesintisi meydana gelmektedir . Müşteri odaklı Dünyanın en büyük borsası Binance TR , kullanıcıların gösterdiği ilgi ve destek için Türk Lirası çekim ücretlerinde , kampanyayı uzattı . Binance TR Türk Lirası Çekme ! 

Binance TR , Ücretsiz Türk Lirası Çekme Kampanyasını Uzattı !

Dünyanın en büyük borsası Binance , Ülkemizde daha iyi bir hizmet vermek adına ve Ülkemizde yer alan yasalara uygun şekilde hareket edebilmek için Binance TR ‘yi kullanıcılara sunmuştu . Binance TR uzun bir süredir , kullanıcıların TL çekme işlemlerinden komisyon almamaktadır . Normal şartlarda 31/12/2021 tarihinde kampanyanın sona ereceğini bildiren Binance TR , kullanıcılara bir sürpriz yaparak kampanyayı uzatma kararı aldı . Binance TR Ücretsiz Türk Lirası Çekim Kampanyası ,  31/03/2022 günü saat 23.59’a (TSİ) kadar uzatıyor !

Binance TR TL Çekme !

Binance TR ile TL çekme işlemleri çok basit ve hızlıdır .

Binance TR ile para çekim işlemi için ;

  • Binance TR uygulamasına giriş yapın .
  • Uygulama ekranından Cüzdan kısmını seçin .
  • Spot kısmına giriş yaparak TRY seçin .
  • Daha sonra Para Çekme yazısına tıklayın .
  • Çekmek istediğiniz tutarı belirtin .
  • Iban numaranızı ilgili alan kısmına yapıştırın. Lütfen IBAN adresinizi kontrol ediniz .
  • Anlaşmalı bankalar ile 7/24 , diğer bankalar ile hafta içi mesai saatleri içinde EFT ile para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz .
  • Eğer Binance TR hesabınız yok ise , %10 Komisyon İndirimi İle BURADAN 5 dakika içinde oluşturabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.