Artık Binance NFT ‘de NFT Üretebileceksiniz ! (NFT Çıkarma)

binance nft çıkarma

Lider NFT platformu Binance NFT , artık her bir kullanıcının basit şartları yerini getirerek NFT çıkarmasına izin veriyor . Kullanıcıları heyecanlandıran bu duyuru sonrası tabi ki ilk işiniz NFT çıkarma ! Peki Binance NFT ‘de NFT nasıl çıkarılır ?

Binance NFT’de Hemen NFT Çıkarmaya Başlayın!

Binance NFT, NFT Çıkarma Erişimini Açıyor !

Kullanıcılar, bu yeni işlevle kendi NFT koleksiyonlarını oluşturup BNB Smart Chain ve Ethereum ağı üzerinde NFT çıkarabilir. NFT Çıkarma işlevi, şu anda Binance NFT’de en az beş takipçiye sahip olan ve kimlik doğrulamasını tamamlamış tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Bu basit ve kullanıcı dostu işlevi kullanarak, hem NFT tutkunları hem de yeni başlayanlar, ürettikleri içerikleri Binance NFT Pazarı’nda çıkararak gelir elde edebilir. Bu işlev, Web 3.0 dünyasına adım atmak ve özellikle NFT’ler üzerine bir kariyer yapmak veya NFT’lerden gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için piyasaya giriş engellerini düşürecektir. NFT çıkarmak için yapmanız gerekenler ;

Artık Binance NFT ‘de NFT Üretebileceksiniz !

Kullanıcılar, orijinal NFT koleksiyonları için bir akıllı sözleşme oluşturarak NFT koleksiyonlarının mülkiyetini koruyabilir ve isim hakkı ücretlerinden gelir elde etmek için NFT’lerini farklı platformlarda satışa sunabilir. Kullanıcılar, hem Binance NFT’de kendi takipçi kitlelerini büyütebilir hem de favori NFT sanatçılarından haberdar olmak için diğer kullanıcıları takip edebilir.

Kullanıcılar, NFT çıkarmadan önce bir NFT koleksiyonu oluşturmalıdır. NFT çıkarma ücretlerinin karşılanması için Spot Cüzdanınızda yeterli BNB veya ETH bulunduğundan lütfen emin olun.

Artık sizde Binance NFT ‘de NFT üretebilecek ve sergileyebileceksiniz .

Şimdi Binance ‘a Katılmanın Tam Zamanı ! Lider NFT , Kripto Borsasını Keşfetmeye Başla ! 

Binance NFT Rehberleri

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !