Bilgisayar Oyunları, Kripto Para Biriminin Benimsenmesinin Ana İtici Gücü Olacak

Sandeep Naival kripto
Abone Ol 

Ethereum ölçekleme çözümü Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Najwal, Web3 tabanlı oyun projelerinin kripto para birimlerinin kitlesel olarak benimsenmesinin ana itici güçlerinden biri olacağına inanıyor.

Sandeep Naival: “Bilgisayar oyunları, kripto para biriminin benimsenmesinin ana itici gücü olacak”

Reddit forumundaki bir Soru-Cevap oturumu sırasında, Sandeep Naiwal’a ticaret ve ödemeler dışında blok zincir ve kripto para birimlerinin “gerçek hayatta” herhangi bir uygulamasını görüp görmediği soruldu.

“Bilgisayar oyunlarının kripto para birimi alanı için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki 6-18 ay içinde Web3 destekli büyük ölçekli oyun projeleri hayata geçirilecek ve bunların gelişimini ve benimsenmesini gözlemlemek benim için çok ilginç olacak. Geçen yıl, Web3 oyunları için fon 2 milyar doları aştı, ”diye yanıtladı Polygon kurucu ortağı.

Ek olarak Naival, Immutable X gibi projenin ekosisteminde çalışan oyuncularla birlikte bu oyunların evi haline gelenin Polygon olduğunu vurguladı.

İlginizi çekebilir

Ayrıca, kripto para piyasasındaki çok sayıda spekülatörün şaşırtıcı olmadığını da belirtti – yeni ve gelecek vaat eden teknolojiler yalnızca yetenekleri değil, aynı zamanda çeşitli spekülatörleri, dolandırıcıları ve suçluları da çekiyor.

Mevcut durumu Altına Hücum ve dot-com patlamasıyla karşılaştırdı. “Kripto para birimleri hala gelişimin ilk aşamalarında. Bitcoin ve Ethereum dışında gerçekten merkezi olmayan ekosistemler olduğunu düşünmüyorum.  Sandeep Najwal, “Protokollerin ve uygulamaların kademeli olarak dağıtılmasına ihtiyacımız var” dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.