Bank of America’nın Kripto Anketi

Kripto Anketi

Yeni bir Bank of America araştırması, 1000’den fazla ABD’li yetişkinden %90’ının önümüzdeki altı ay içinde kripto satın almayı planladığını gösteriyor. Ayrıca, ankete katılanların yaklaşık %40’ı kripto para birimini ödeme aracı olarak kullandıklarını açıkladı. Bank of America’nın Kripto Anketi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bank of America’nın Kripto Anketi

Bank of America (BOA) analisti Jason Kupferberg, Pazartesi günü CNBC ile yaptığı röportajda kripto para görünümünü paylaştı. Kendisine kripto para birimlerine sürekli ilgi gösteren yakın tarihli bir Bank of America anketi soruldu.

Analist, anketin bu ayın başlarında, kripto para birimi terra (LUNA) ve stablecoin terrausd’un (UST) çöküşünden sonra yapıldığını açıkladı. 1.000’den fazla ABD’li yetişkinin katıldığını ve örneklem büyüklüğünün “oldukça önemli” olduğunu kaydetti.

Kupferberg şu görüşlere yer verdi:

”Ankete katılanların %90’ının önümüzdeki altı ay içinde bir miktar kripto satın almayı planladıklarını görmek ilginçti.”

Devam etti: “Aslında bu, önceki altı ay içinde gerçekten bir miktar kripto satın aldığını bildiren yüzdeyle aynıydı.”

Ayrıca, tüm katılımcıların %30’u önümüzdeki altı ay içinde kripto paralarını satmayı planlamadıklarını söyledi.

Önerilen Makaleler

Bank of America anketi, tüketicilerin yakın gelecekte Bitcoin veya diğer kripto para birimleri ile mal ve hizmetler için ödeme yapmayı bekleyip beklemediğini de inceliyor.

Sonuçlara göre, ankete katılanların %39’u çevrimiçi alışveriş için ödeme aracı olarak kripto para birimini kullandıklarını söyledi.

Analist şu yorumu yaptı:

”Bunu bir ödeme yöntemi olarak kullanmak kesinlikle ilginç ve bunun altını çizen şeyin, kriptodan fiat tipine kadar belirli ürünlerin kullanımının artması olduğunu düşünüyoruz.”

Var olan kripto para birimlerinin sayısı ve ademi merkeziyetçilik hakkında yorumda bulundu:

”Gerçek şu ki, bizim görüşümüz çok fazla kripto borsası olduğu yönünde. Çok fazla kripto para birimi ve token var.”

Kupferberg, “Bir miktar konsolidasyona” ihtiyaç olduğunu da sözlerine ekledi. “Belki de biraz dot-com dönemine benziyor. Çok fazla dot-com hissesi vardı. Bank of America analisti, büyük bir sarsıntı oldu ve son derece başarılı olan gerçekten önemli dot-com şirketleri vardı” dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.