Badger DAO Nedir ? 1 BADGER Coin Kaç TL ?

badger dao nedir

Badger merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO), finans (DeFi) alanında teminat olarak Bitcoin  kullanımını hızlandırmak amacıyla ürünler ve altyapı oluşturmayı hedefleyen yeni bir kripto para şirketi olarak bilinmektedir. Peki Badger DAO Nedir ? 1 BADGER Coin Kaç TL ? Badger DAO Coin Toplam Arz ! Badger Coin Nasıl Alınır ? Badger Coin Nereden Alınır ?

Badger DAO Nedir ?

Badger merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO), finans (DeFi) alanında teminat olarak Bitcoin  kullanımını hızlandırmak amacıyla ürünler ve altyapı oluşturmayı hedefleyen yeni bir kripto para şirketi olarak bilinmektedir.  Merkezi olmayan Badger DAO , Bitcoin’in Ethereum gibi blockchain ağ üzerinde kullanılmasını sağlamayı hedeflemektedir. Badger DAO ekosistemine DeFi ‘de yer alan projeler katılabilmektedirler.

Şuan Badger DAO ‘ da iki ana ürün mevcuttur. Bu ürünlerden birincisi tokenize edilmiş BTC varlıklarında uzmanlaşmış bir DeFi getiri toplayıcısı Sett . Diğeri ise , BTC fiyatına sabitlenmiş, gözetim dışı bir token olan Digg’dir. SETT,  BTC’ye odaklanan flaş kredi azaltma önlemlerine sahip, merkezi olmayan bir finans DeFi  toplayıcısıdır. Herhangi kullanıcı bir kez para yatırdığında, protokolün akıllı sözleşmesi işi yaptığı için bir getiri elde edebilmektedir.  DIGG, esnek bir arz ve yeniden temel işlevi ile BTC fiyatına sabitlenmiş  Eth blok zincirinde gözetim altında olmayan sentetik bir Bitcoin’dir.  Ana hedefi, merkezileştirilmiş üçüncü tarafları ortadan kaldırmak olarak bilinmektedir.

badger dao nereden alınır

1 BADGER Coin Kaç TL ?

Badger DAO Coin Toplam Arz !

Badger DAO Coin Toplam Arz : 21.000.000 BADGER’ dir.

Önerilen Makaleler

Badger Coin Nasıl Alınır ? Badger Coin Nereden Alınır ?

Badger DAO Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Badger Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman birçok  Borasında yer aldığını görebilirsiniz. Badger DAO Nedir ? 1 BADGER Coin Kaç TL ? Badger DAO Coin Toplam Arz !

  • BADGER alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , seçili pariteler ile Theta Fuel satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.