Ana SayfaCoin Yorum - AnalizAvax 30 Doları Kırabilir! Teknik Analiz ve İnceleme

Avax 30 Doları Kırabilir! Teknik Analiz ve İnceleme

21,87 dolar değerindeki pivot noktasına (P1) göre Avax, 21,14 dolar , 20,42 dolar ve en güçlüsü 19,69 dolar destek seviyelerine sahip. Avax direnç seviyeleri de 22,59 dolar , 23,32 dolar ve 24,04 dolarda yer alıyor.

spot_img

Son 24 saat içerisinde Avax %1.40 düşüşle 22.05 Dolardan işlem görüyor. Avax tüm kripto para birimleri arasında 13. sırada yer alıyor. Altcoin bu yıl 9 Dolar dip seviyesinden iyi bir performans göstererek, 24 dolara kadar yükseldi. Bu neredeyse 3x seviyesinde bir yükselişti. Bir uzman kripto analisti Avax’ın 30 dolara ulaşma potansiyeli olduğunu belirtti. Peki Avax 30 dolar olacak mı? İşte güncel Avax teknik analiz ve inceleme..

Avax 30 Dolar Olabilir!

Uzman kripto para yorumcusu ve analisti Babenski, AVAX gelecekte hangi fiyat seviyelerinde yer alacağına dair tahminini açıkladı. Analiste göre altcoin, birden fazla düşüş direncini kırarak fiyatını 30 dolara kadar çıkabilir. 

Babenski’nin analizi, altcoin için dinamik destek sağladığını tanımladıkları EMA100’e (Üstel Hareketli Ortalama) dayanıyor. Bu, fiyatların yükselmeye başladığı Ekim rallisi sırasında başladı ve AVAX, birçok düzeltmeye rağmen EMA100’ü kaybetmedi.

Analistin sunduğu 4 saatlik grafikte bile altcoin fiyatı da EMA100’e doğru düştü. Ancak bir kez daha, fiyat sıçrayıp yoluna devam ederken bu dinamik destek korundu. Bu, varlık için bu seviyede çok fazla destek olduğunu gösteriyor.

Ek olarak kripto analisti, AVAX fiyatının da yükseliş eğilimini kırdığını ortaya koyuyor. Bu, fiyatın 21 doların üzerindeki yükseliş eğilimini sürdürmesiyle grafikte gösteriliyor. Analiste göre bu kırılma “Kısa vadede yükselişe benziyor” ve fiyatı 30 dolara gönderebilir. açıklamalarında bulundu. 

Fakat 21 dolarlık destek kaybedilirse, boğalar geri çekilir ve ayılar saldırırsa Avax için bir sonraki durak 17 dolar seviyesi olabilir. Bu yüzden bu desteği korumak çok önemli.

avax destek direnç bugün analiz tradingview grafik ne olur yükselir mi 30 olar nereye kadar yükselir

Avax Teknik Analiz

  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 74 (Açgözlülük) gösteriyor Avalanche , son 30 günde %21,48 fiyat dalgalanmasıyla 21/30 (%70) yeşil gün kaydetti . 
  • Avax Canlı Fiyat
  • Aralık 2023 verilerine göre genel Avax fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 26 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 3 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 66,81 seviyesinde bulunuyor ve bu da AVAX piyasasının nötr konumda olduğunu gösteriyor.
  • 21,87 dolar değerindeki pivot noktasına (P1) göre Avax, 21,14 dolar , 20,42 dolar ve en güçlüsü 19,69 dolar destek seviyelerine sahip. Avax direnç seviyeleri de 22,59 dolar , 23,32 dolar ve 24,04 dolarda yer alıyor.

Diğer kripto para yorumları:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar