Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSats Coin Nedir, Yorum ve Geleceği

Sats Coin Nedir, Yorum ve Geleceği

SATS'ın (Ordinals) değerinin ve büyümesinin astronomik olacağı tahmin ediliyor çünkü çok güçlü ve muazzam bir potansiyele sahip. Sats bugün ne olur sorusuna tam doğru cevap vermek mümkün değildir.

spot_img

Bitcoin ağında yer alan coinler, ger geçen gün popüler olmaya başlıyor. Özellikle Binance ‘in Ordi coini listelemesi BRC-20 coinlerinin önümüzdeki boğada daha da popüler olmasını sağlayabilir. Bu yazımızda Sats coin nedir, nasıl alınır yorum, geleceği ve bugün ne olur hakkında verileri paylaşacağız. 

Sıradaki Binance’de Listelenecek Coin Sats Olabilir, Şimdiden Ticarete Başla

Sats Coin Nedir?

SATS, Bitcoin’in en küçük birimi olan Satoshi’nin kısaltmasıdır, her bitcoin 100.000.000 satoshi’ye bölünebilir. Bir Satoshi (SATS) 0,00000001 BTC’ye eşittir. Bitcoin blok zincirinde ve kaynak kodunda, tüm bitcoin miktarları satoshi cinsinden ifade edilir. Bu miktarlar yalnızca aşinalık ve okunabilirlik açısından Bitcoin’e dönüştürülür.

Sats Nasıl Alınır?

  1. Buradan, SATS Coin Alım-Satımına Başlayın.
  2. Tüm borsa doğrulamaları tamamlayın.
  3. USDT işlem çiftinde Sats’ı bulun.
  4. Artık ticarete hazırsınız.

Sats Token Nedir?

Sats token, BRC20 ağında geliştirilmiş kripto para birimidir. Sats şu anda Ordi’den sonra en popüler Bitcoin ağındaki tokenlerden biridir.

Sats Coin Yorum

Sats ilk çıktığında $0.000000007053 seviyesinde işlem görüyordu. Proje çok kısa sürede $0.0000002604 seviyesine ulaşarak yeni ATH rekoru kırdı. Aralık verilerine göre genel Satoshi fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 24 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 0 gösterge düşüş sinyallerini işaret ediyor. Teknik göstergelerimize göre Satoshi’nin 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay düşecek ve 02 Ocak 2024’e kadar 0,000169 $’ a ulaşacak. Satoshi’nin 50 Günlük kısa vadeli SMA’sının 02 Ocak 2024’e kadar 0,000168 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor.

Sats Coin Geleceği

Geçen ayki SATS (Ordinal) fiyat tahminimize göre SATS (Ordinal)’in ( SATS ) yükseliş eğilimini sürdüreceğini öngörmüştük. Şu anda SATS (Ordinals) 0,000000225 $ seviyesinde işlem görüyor ve yakında 0,000000480 $’ a kadar zirve yapabilir. Diğer varlık sınıflarıyla karşılaştırıldığında SATS (Ordinaller) fiyatının tahmin edilmesi zordur ve piyasa koşullarına duyarlıdır. 

Sats Coin Bugün Ne Olur?

SATS’ın (Ordinals) değerinin ve büyümesinin astronomik olacağı tahmin ediliyor çünkü çok güçlü ve muazzam bir potansiyele sahip. Sats bugün ne olur sorusuna tam doğru cevap vermek mümkün değildir. Fakat yine de kripto ekosisteminde yer alan teknik analiz araçları sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Sats Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Sats alım-satım derecesini görebilirsiniz. Sats/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Sıkça sorulan sorular

Sats Toplam arzı ne kadar?

Toplam arz 2,100T adettir.

Sats dolaşan arzı ne kadar?

Mevcut dolaşan arz 2,100T adettir.

Sats maksimum arzı ne kadar?

Maksimum arzı 2,100T adettir.

Sats token kaçıncı sırada?

Tüm tüm kripto paralar arasında 2192. sıradadır.

Sats en güvenilir nereden alınır?

Sats en güvenilir Gate.io borsasından alınır.

Sats bugün ne olur?

Kripto para piyasası sürekli değişiklik gösterir.

Satın almak için doğru zaman mı?

Teknik göstergeleri ve doğru analiz araçlarını kullanarak alım için doğru zamanı tahmin edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar