Ana SayfaCoin Yorum - AnalizXRP Yorum ve Fiyat Tahmini: 1 Dolar Sinyali Mevcut

XRP Yorum ve Fiyat Tahmini: 1 Dolar Sinyali Mevcut

spot_img

XRP yatırımcılarının belki de en büyük hayali 1 Dolar seviyesinin artık aşılması. 1 Dolar öyle bir direnç oldu ki, Ripple davası olumlu olduğunda bile 0.95 dolar aşılmadı. Altcoin 0.62 direnciyle savaşırken, teknik modeller 0,74 dolara bir kırılma ve ardından 1 dolara doğru bir hareketin sinyalini veriyor. İşte en güncel Xrp yorum ve fiyat tahmini..

XRP Yorum ve Fiyat Tahmini – 1 Dolar olur mu?

Kripto para piyasası Ekim ayında ciddi yükselişler gösterirken, Kasım ayında ilk hafta hariç düzeltmeler ve hafif düşüşler yaşandı. Bu düzeltmelerin başında XRP, BNB ve Sol coin yer alıyor. Fakat bazı teknik göstergeler XRP’nin 0.74 Doları aşabileceğini gösteriyor. Eğer 0.74 aşılırsa 1 dolar hedefi mümkün olabilir.

xrp yorum fiyat tahmini

XRP,  günlük grafikte düşen takoz formasyonunun oluşmasının ardından bir kırılmanın eşiğinde. Bu formasyon bir geri dönüş veya devam sinyali olarak görünebilir. Düşen takoz bir yükseliş grafik formasyonudur; bunun tersi ise yükselen takozdur.

XRP fiyatı takoz içinde konsolide olurken, bir dizi dalgalanmalar oluşuyor. Deseni doğrulamak için tokeninin takozun üzerinde güzel bir hareket yapması gerekiyor.

Bu kırılmaya, XRP uzun pozisyonlarına maruz kalmak isteyen traderlar arasında artan ilgiyi gösteren hacimdeki bir artış eşlik edecek. Yükseliş trendini destekleyen momentumla birlikte XRP fiyatının %20 artışla 0,74 dolara yükselmesi bekleniyor; bu, formasyonun yüksekliğine eşit bir mesafedir. 

Eğer ivme derin ve sert olursa bu rüzgar XRP’yi 1 dolara taşıyabilir.

XRP Teknik Analiz

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesinin teknik görünümü yükseliş trendini destekliyor. Bu nedenle mavi MACD çizgisinin kırmızı sinyal çizgisinin üzerine çıkmasıyla ortaya çıkacak bir satın alma sinyaline dikkat etmek ihtiyatlı olacaktır.

Artık XRP fiyatının 200 Üstel Hareketli Ortalama (EMA) (mor) tarafından sağlanan desteğin üzerine çıkması yükseliş teorisini doğruluyor. Ancak boğalar, 50 EMA’daki (kırmızı) mevcut direnç nedeniyle gevşemeyi göze alamıyor ve bunun biraz üzerinde 100 EMA (mavi) bulunuyor.

Fonların XRP piyasalarına giriş ve çıkış hareketlerini izleyen Dengede Hacim (OBV) göstergesi, rüzgarın güçlendiğini ortaya koyuyor. Boğa bayrağının üzerinde bir kırılma, daha fazla yatırımcıyı XRP satın almaya zorlayacak  ve tokenin arkasındaki gücü artıracaktır.

Diğer kripto para yorumları:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar