Ana SayfaKripto Para HaberleriHashdex, ABD SEC'e Bitcoin Vadeli İşlem ETF'si İçin Bir Değişiklik Sundu.

Hashdex, ABD SEC’e Bitcoin Vadeli İşlem ETF’si İçin Bir Değişiklik Sundu.

Bitcoin 28.000 Dolardan beri ETF başvuru haberleri nedeniyle yükselmeye devam ediyor. ETF haberleri resmen BTC'ye 10.000 Dolar kazandırdı. Eğer başvurular onaylanırsa gözler 42.000 Dolar seviyesine çevrilebilir. 

spot_img

Bitcoin 38.746 Dolardan işlem görüyor. ETF onaylanma ihtimalleri Bitcoin’i 40.000 Dolar üstüne taşıyacak gibi gözüküyor. Kripto varlık şirketi Hashdex, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) güncellenmiş bir Bitcoin vadeli işlem ETF başvurusunda bulundu. 

Hashdex Spot Bitcoin ETF Başvurusunu Güncelledi

Hashdex, Bitcoin vadeli işlem ETF’sine yönelik 19b-4 başvurusunda bir değişiklik sundu . Bloomberg ETF analisti James Seyffart, güncellemenin “daha önce Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulan önerilen kural değişikliğinde yapılan belirli temsillerde değişiklik yapma teklifi” olduğunu söyledi.

Başvuru, Hashdex’in ETF’sinin artık Teucrium ETF’leri kapsamında olmadığını resmileştirdi ETF , Teucrium Trust ile Tidal Trust’ın Ekim ayında birleşmesiyle artık Tidal Financial Group’un bünyesine girecek .

Hashdex CEO’su Marcelo Sampaio geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

“Brezilya’da neredeyse üç yıl önce geçtiğimiz Bitcoin spot ETF başvuruları ve potansiyel onaylar etrafında ABD’de şu anda üstesinden gelmekte olduğumuz süreçte.”

Ayrıca okuyun: Spot Bitcoin ETF Onayı Neden Gecikiyor

SEC muhtemelen ABD’nin ilk spot Bitcoin ETF’sini 5-10 Ocak 2024 tarihleri ​​arasında onaylayacak. ARK Invest ve 21Shares spot Bitcoin ETF’si 10 Ocak’ta onay için ilk sırada yer alacak.

Bitcoin ETF Sonuç Tarihleri Yaklaştıkça Yükseliyor

BTC fiyatı son 24 saat içinde %3 artış gösterdi ve fiyat şu anda 38.744 dolarda işlem görüyor. 24 saatlik en düşük ve en yüksek seviyeler sırasıyla 38.085 dolar ve 38.954 dolardır.

Bitcoin 28.000 Dolardan beri ETF başvuru haberleri nedeniyle yükselmeye devam ediyor. ETF haberleri resmen BTC’ye 10.000 Dolar kazandırdı. Eğer başvurular onaylanırsa gözler 42.000 Dolar seviyesine çevrilebilir.

Diğer Kripto haberler:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar