Meta , Facebook’ta NFT Özelliğini Test Etti!

meta nft

Eski adıyla Facebook yeni şirket adıyla Meta bildiğiniz üzere geçtiğimiz dönemlerde İnstagram üzerinde NFT testlerine başlamıştı . İnstagram tarafından bu testler devam ederken , sosyal medya devi Facebook üzerinden de NFT özelliğini test etmeye başladılar .

Sosyal medya devi geçtiğimiz günlerde programı diğer platformlara ve bölgelere de genişletmeyi planladığını duyurdu . Meta ürün müdürü Navedeep Singh, bir tweet’te Facebook’taki NFT özelliğinin yakında nasıl görünebileceğini açıkladı.

“Dijital Koleksiyon Öğeleri” adlı bir sekme altında, NFT’lerinizi Facebook’ta sunmak mümkün olacak .

NFT ‘ler kripto ekosisteminin ayrılmaz parçası haline gelirken Bir duyuruda lider kripto para borsasından gelmişti . Lider kripto para borsası Binance artık bireysel kullanıcıların NFT üretmesine olanak sağlayacak mekanizmayı devreye soktu . Bu sayede her bir Binance kullanıcısı artık kendi sanatlarını konuşturabilecekler .

Binance NFT’de Hemen NFT Çıkarmaya Başlayın!

Tüm bunlar olurken Meta şirketi NFT’lerin gücünden yararlanmaya hazırlanıyor . Ne kadar popülaritesini kaybetmiş görünse de Facebook her 1 dakika içerisinde 400 yeni kullanıcının katıldığını bildiriyor.

NFT Satın Almak İster Misiniz ?

Binance , yeni başlayanlardan uzmanlara kadar yatırımcılara, güçlü ancak kullanımı kolay bir platformda kapsamlı bir NFT ticaret deneyimi sunar.

  • Buradan kaydınızı başlatın .
  • Tüm doğrulamaları tamamlayın .
  • KYC doğrulamasını tamamlayın .
  • Biraz BUSD , ETH ve BNB satın alın .
  • Daha sonra eşsiz Binance NFT Pazaryerinde alışverişe çıkın .
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.