Binance 5. Yılına Özel Etkinlikler , Yarışmalar Sizleri Bekliyor !

binance yarışmalar

Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsası Binance , 5. Yılını binlerce Dolar değerinde ödüller , etkinlikler ve yarışmalar çerçevesinde kullanıcılarına sunuyor . İşte siz değerli kullanıcıları bekleyen etkinlikler ! 

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Binance Beşinci Kuruluş Yıl Dönümü Özel Üretim Hediye Kartı Gönderin ve CZ İmzalı 20 BUSD’ye Varan Ödül Kazanın!

Etkinlik dönemi: 01/07/2022 günü saat 03.00 (TSİ) – 15/07/2022 günü saat 02.59 (TSİ)

Promosyon A: 5 BUSD Değerinde Hediye Kartı Kazanmak için Özel Üretim Bir Hediye Kartı Gönderin

Sonu 5 ile biten Binance Beşinci Kuruluş Yıl Dönümü Özel Üretim Hediye Kartlarını gönderen (örn. 5, 15, 25…) ilk 700 kullanıcı, 5 BUSD değerinde Hediye Kartı kazanacaktır. Ödüle hak kazanmak için alıcılarınızın Hediye Kartlarını etkinlik dönemi içerisinde kullandığından emin olun. Kullanıcılar Hediye Kartı numarasını Hediye Kartı oluşturulduktan sonra “Kart Geçmişi” kısmından görebilir.

binance gift card etkinliği

Promosyon B: En Çok Gönderenler CZ İmzalı 20 BUSD Değerinde Hediye Kartı Kazanacak 

En fazla sayıda özgün alıcıya Binance Beşinci Kuruluş Yıl Dönümü Özel Üretim Hediye Kartı gönderen 5 kullanıcının her biri CZ’nin imzasının yer aldığı 20 BUSD değerinde bir Hediye Kartı kazanacaktır. Bu tasarım sadece etkinlik kazananlarına özel olacaktır ve Hediye Kartı mağazasında mevcut olmayacaktır. Alıcılarınızın etkinlik döneminde Hediye Kartlarını kullandığından emin olun.

İlgili İçerik

Binance’in Beşinci Kuruluş Yıl Dönümünü Kutlayın: Takas Farming’de Alım-Satım Yapın ve 30.000 BUSD Paylaşın!

Promosyon Dönemi30/06/2022 günü saat 13.00 (TSİ) – 16/07/2022 günü saat 02.59 (TSİ)

Katılmak için [Promosyona Katıl] Düğmesine Tıklayın!

Binance’in beşinci kuruluş yıl dönümü şerefine, Binance, Takas Farming‘de yeni bir promosyon başlatıyor. Promosyon dönemi boyunca token takası yapan tüm kullanıcılar 30.000 BUSD’ye varabilecek kupon ödül havuzunu paylaşma şansına sahip olacaktır.

takas farming etkinliği

Promosyon A: Yeni Takas Farming Kullanıcıları için Özel Ödüller – 5.000 BUSD Paylaşılacak

Promosyondan önce Takas Farming kullanmamış kullanıcılar Takas Farming‘deki herhangi bir likidite havuzunda en az 100 BUSD eş değerinde (alım ve satım) minimum toplam takas alım-satım hacmine erişerek 5.000 BUSD token kuponu ödül havuzundan eşit pay alma şansına sahip olacaktır. Hak kazanan her bir kullanıcının ödülü için üst sınır 20 BUSD değerinde kupondur.

Promosyon B: 10.000 BUSD Paylaşmak için Yarışın!

Promosyon dönemi boyunca Takas Farming‘deki herhangi bir likidite havuzunda alım-satım yapan kullanıcılar hacim artırıcı sahte işlemler hariç olmak üzere toplam takas alım-satım hacimleri (alım ve satım) ile sıralanacaktır. İlk 50 kullanıcı 10.000 BUSD kuponundan oluşan ödül havuzunu paylaşacaktır.

Ödül Dağıtımı :

Sıralama
Ödül Havuzu
1.-5. Sıralar
Bu gruptaki tüm kullanıcıların toplam takas alım satım hacmine oranla her bir kullanıcının takas alım satım hacmini temel alarak, bu gruptaki kullanıcılar 1.500 BUSD tutarındaki kuponu ödülünü paylaşacaktır
11.-20. Sıralar
Bu gruptaki tüm kullanıcıların toplam takas alım satım hacmine oranla her bir kullanıcının takas alım satım hacmini temel alarak, bu gruptaki kullanıcılar 3.500 BUSD tutarındaki kupon ödülünü paylaşacaktır 
21.-50. Sıralar
Bu gruptaki tüm kullanıcıların toplam takas alım satım hacmine oranla her bir kullanıcının takas alım satım hacmini temel alarak, bu gruptaki kullanıcılar 5.000 BUSD tutarındaki kupon ödülünü paylaşacaktır

Promosyon C: VIP Faydaları – İlk 10 VIP Kullanıcısı için Ek Ödüller

Promosyon dönemi boyunca Takas Farming‘deki tüm Likidite Havuzlarındaki toplam takas alım-satım hacmi ile sıralanan ilk 10 VIP kullanıcısı ek bir kupon ödül havuzundan eşit pay alacaktır. İlgili ödül havuzu, promosyon dönemi boyunca ilk 10 VIP kullanıcısının her birinin toplam takas alım-satım hacmine bağlı olarak, kademeli olarak açılacaktır.

Toplam Alım Satım Hacmi 
Ödül Havuzu
Kullanıcı Başına Ödül
500 Milyon $
10.000 BUSD
1.000 BUSD
1 Milyar $
12.000 BUSD
1.200 BUSD
2 Milyar $
15.000 BUSD
1.500 BUSD

İlgili İçerikler

Binance’in 5. Kuruluş Yıl Dönümüne Özel: Otomatik Yatırımın En Yeni Etkinliğine Katılarak 5 BUSD’ye Varan Kupon Kazanın!

Binance, beşinci kuruluş yıl dönümünü kutlamak için yeni bir Otomatik Yatırım BUSD Yarışması başlatıyor! Hak kazanan kullanıcılar bu promosyonda 100.000 BUSD’ye varan ödülleri paylaşabilirler.

[Promosyona Katılmak için Buraya Tıklayın!] 

Promosyon: İlk Defa Otomatik Yatırım Kullanan Kullanıcılar için Yarışma – 100.000 BUSD Paylaşılacak!

Promosyon dönemi boyunca tek varlıklı veya portföy Otomatik Yatırım günlük planı ile başarıyla kripto alan ve Otomatik Yatırımı ilk defa kullanan ilk 20.000 kullanıcının her biri, 5 BUSD’ye varan değerde kupona sahip olacaktır. Kupon ödülleri aşağıdaki ödül yapısı ile dağıtılacaktır.

Ödül Yapısı ;

Ödül*  Kriterler
1 BUSD İlk defa bir tek varlıklı veya portföy günlük Otomatik Yatırım alımını tamamlayın.
+1 BUSD Üç ardışık gün boyunca aynı tek varlıklı veya portföy günlük Otomatik Yatırım planı ile Otomatik Yatırım alımları tamamlayın.
+1 BUSD On ardışık gün boyunca aynı tek varlıklı veya portföy günlük Otomatik Yatırım planı ile Otomatik Yatırım alımları tamamlayın.
+2 BUSD 15 ardışık gün boyunca aynı tek varlıklı veya portföy günlük Otomatik Yatırım planı ile Otomatik Yatırım alımları tamamlayın.

*Not: Hak kazanan her kullanıcı tarafından alınacak minimum ödül 1 BUSD’dir. Eğer kullanıcı belirtilen kriterlerin hepsini karşılarsa, ödüller kullanıcı başına 5 BUSD ile sınırlıdır .

İlgili İçerikler

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya’da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !