zkSync Lite Airdrop (Testnet)

zksync airdrop
Abone Ol 

Aptos, Arbitrum airdroplarıyla binlerce dolar kazanan testnet kullanıcıları yeni etkinliklerin peşinde. Bu yazımızda airdrop ihtimali bulunan, zkSync Testnet aşamalarını sizlerle paylaşacağız. 

zkSync Lite Airdrop (Testnet)

  • Testnet işlemlerinde boş Metamask ve diğer cüzdanlarınızı kullanmaya özen gösterin. 

zkSync Lite (önceki adıyla zkSync 1.0), zkRollup teknolojisi tarafından desteklenen, Ethereum üzerinde ölçeklenebilir, düşük maliyetli ödemeler için güvenilir olmayan bir protokoldür . Bunu şu şekilde kullanabilirsiniz:

  1. zkSync Lite web3 uygulama sayfasına gidin  .
  2. Mevcut seçenekler arasından cüzdanınızı seçin ve Ethereum ana ağ ağına bağlanın.
  3. Cüzdanınıza para eklemek için “Yükleme”ye tıklayın ve öğreticiyi izleyin.
  4. L2’de henüz Bakiyeniz olmadığını göreceksiniz   . Cüzdanınıza para eklemek için ” Yükle “ye tıklayın ve öğreticiyi izleyin .
  5. Cüzdanınızda paranız olduğunda, Takas özelliğini kullanabilirsiniz. ” Takas ” üzerine tıklayın ve optimum güvenlik ve ölçeklenebilirlik için ZK-Toplamaları kullanan ZigZag merkezi olmayan P2P sipariş defteri değişimine yönlendirileceksiniz .
  6.  zkSync üzerine inşa edilen yüzlerce DeFi ve NFT projesini keşfetmek için zkSync Ekosistem sayfasını ziyaret edin . Bu projeler ya zkSync Lite ana ağında yayındadır ya da zkSync Era ana ağında geliştirmeyi planlamaktadır.
  7. Hesabınıza para yatırdıktan veya para yatırdıktan sonraki ilk işleminiz, hesap aktivasyonu için ayrı bir işlem gerektirir. Hesap etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için Hesap Etkinleştirme SSS bölümüne bakın .
  8. Ek olarak, zkSync Testnet eylemleri gerçekleştirerek , zkSync hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Arbitrum‘da olana benzer şekilde gelecekte geriye dönük bir Airdrop alma şansınızı potansiyel olarak artırabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.