Ana SayfaAltcoin HaberleriPhoenix Coin (PHB Coin) Tüm Detayları!

Phoenix Coin (PHB Coin) Tüm Detayları!

spot_img

Gateio borsası Phoenix Coin (PHB Coin) listeleyeceğini duyurmasının ardından gözler projeye çevrilmişken bütün detayları sizler için derledik. Phoenix Coin (PHB Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

PHB Coin alım-satım işlemleri için  buradan kayıt işleminizi gerçekleştirin!

Phoenix Coin (PHB Coin) Nedir?

Phoenix Coin, akıllı Web3 uygulamalarını güçlendiren, yeni nesil AI ve Gizlilik Etkin Web3 Uygulamalarına odaklanan bir Katman 1 ve Katman 2 blockchain altyapısı olarak tanımlanmaktadır.

Phoenix (PHB) bir kripto para birimi olup, BNB Akıllı Zincir (BEP20) platformunda çalışmaktadır. Phoenix %100 tamamen dağıtılmıştır. 2 Kasım 2021 itibarıyla dolaşımda 37,2 milyon madeni para vardı. Enflasyon politikası: Protokollerin enflasyonist politikası şu anda yıllık %10 olarak belirlenmiştir.

Kurumsal Katman1: Katman 1, veri ve hesaplama açısından yoğun Web3 uygulamaları için güçlü performans için geliştirilmiş, kurumsal düzeyde, EVM uyumlu bir blok zinciridir.

Hesaplamalı Katman 2: Hesaplamalı Katman 2 çok taraflı hesaplamayı, zincir üstü veri analitiğini ve merkezi olmayan AI uygulamalarını ölçeklendirmek için performans katmanı olarak hizmet eder.

Yerleşik Oracle: Phoenix, eksiksiz bir veri odaklı yetenek paketine sahip entegre bir halka açık blok zinciridir ve harici veri kaynaklarıyla entegrasyon için sağlam ve güvenli bir oracle hizmeti içerir.

Entegrasyon: Phoenix’in zincir içi ve zincir dışı ekosistemlerle entegrasyonu, onu akıllı Web 3 uygulamaları oluşturmak için güçlü bir araç haline getiriyor. Phoenix, TensorFlow gibi ana akım AI çerçeveleriyle kullanılabilen ilk halka açık blok zinciridir.

Phoenix Layer 2, son derece akıllı, veri odaklı ve AI özellikli uygulamaları blok zincirine getirme fikriyle inşa edilmiş ve tasarlanmıştır ve hem verileri gizliliği koruyan bir şekilde işlemek için bir hesaplama katmanı hem de bir köprü görevi görür. zincir dışı veriler ve yapay zeka modelleri ile zincir içi protokoller arasında boşluk bırakmak.

Uygulamalar

  • Merkezi olmayan yapay zeka: Birleştirilmiş öğrenme ve ana akım yapay zeka çerçeveleriyle entegrasyon.
  • Çok Partili Hesaplama: Veri gizliliğinden ödün vermeden değeri analiz edin, hesaplayın ve paylaşın.

  • akıllı IoT: Nesnelerin İnterneti ve akıllı cihazlarda merkezi olmayan uç bilgi işlem mekanizmasını kolaylaştırın.

  • Zincir Üzerinde Analitik: Zincir üzerinde veri hesaplama ve analiz yeteneklerine sahip tamamen blok zinciri yerel Web 3 uygulamaları.

PHB Coin Kurucusu Kim, Kime Ait?

Phoenix bir DAO olarak yürütülür ve Çin merkezli önde gelen bir tüketici verileri ve yapay zeka şirketi olan APEX Technologies ve Hong Kong merkezli merkezi olmayan bir yapay zeka araştırma kuruluşu olan FLC (Federated Learning Consortium) dahil olmak üzere çok sayıda şirket ve kuruluş teknolojinin geliştirilmesine yardımcı olur.

Phoenix Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

Phoenix Coin toplam arz: 42.087.859

PHB Coin en yüksek kaçı gördü?

PHB Coin en yüksek ₺21.43 görmüştür.

PHB Coin en düşük kaçı gördü?

PHB Coin en düşük ₺19.06  görmüştür.

Phoenix Coin Nasıl, Nereden Alınır?

Phoenix Coin alım-satım işlemlerine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden  kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır. KYC doğrulamasının ardından kripto ticaretine artık başlayabilirsiniz.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar