Yükselişte Olan GALA Nasıl Alınır ? GALA Coin Canlı Fiyat !

GALA Canlı Fiyat

Dünyanın en büyük Borsaları arasında yer alan Binance ‘ nin 13.09.2021 tarihinde yaptığı açıklamanın ardından GALA Coin yükselişe geçti !  Binance ‘nin açıklamasına göre ALA/BTC, GALA/BUSD, GALA/BNB, ve  GALA/USDT işlem paritelerinde alım satım ve transfer işlmelerine açılacaktır. Peki Yükselişte Olan GALA Nasıl Alınır ? GALA Coin Canlı Fiyat !  GALA Coin Kaç TL ? GALA Coin Nedir ? GALA Coin Toplam Arz !  VOXcoin ! VOX ! GALA Nasıl Alınır ?

GALA Coin Nasıl Alınır

GALA Coin Nedir ?

Gala blockchain oyunlarından oluşan ekosistem oluşturmayı hedefleyen NFT ve oyun platformudur. GALA Games , Eric Schiermeyer tarafından kurulmuştur. Schiermeyer oldukça bilinen ve popülerliği yüksek olan Zynga Oyun şirketinin de kurucu ortağıdır. Gala mağazasından ürün satın almak , oyun içi para birimi ve NFT’ ler için kullanılmaktadır.

GALA Games sadece bir oyun değil, daha çok eğlence öne çıkıyor olsa da arka planda blok zincir olan  birçok farklı blok zincir oyunu sunmaktadır. Town Star şuan oynanabilen bir oyundur. Oyuncular SimCit oyununa benzer bir kasabayı yönetirler, Town Star’da ise kasaba sahibidirler. VOX , GALA Games ‘in koleksiyonluk NFT avatarları seti olduğu bilinmektedir. Her VOX benzersizdir ve bazı VOX’ lar ise diğerlerine nazaran daha nadirdirler. Sahipleri GALA ‘yı kilitleyebilmektedirler ve  ilerleyen zamanda VOX avatarları ile oynayarak VOXcoin kazanabilmektedirler. VOX sahipleri kendi FBX dosyası alabilirler ve budu onların avatar canlandırmalarına hatta gelecekte 3D yazdırmalarına olanak sağlamaktadır.

GALA belirteci Binance Akıllı Zincir, Ethereum ve blok zincir üzerinde çalışmaktadır. Ağ, kurucu düğümleri adı verilen kendi düğüm kümesi tarafından güvenceye alınmaktadır. GALA Nasıl Alınır ?  VOXcoin !

GALA Coin Canlı Fiyat ! – GALA Coin Kaç TL ?

GALA GAME Toplam Arz : 35.240.112.493 GALA’dır.

Önerilen Makaleler

%51 Saldırısı Nedir ? %51 Saldırısı Nasıl Yapılır ?

Pump Nedir ? Dump Nedir ? Kripto Paralarda Pump , Dump Olayı !

Smıle Coin Nedir ? SMILE Coin Nasıl Alınır ?

GALA Nasıl Alınır ?

GALA Games almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. GALA Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . GALA Coin Canlı Fiyat !  GALA Coin Kaç TL ? GALA Coin Nedir ? GALA Coin Toplam Arz !  VOXcoin ! VOX ! [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.