Braintrust Nedir ? BTRST Coin Hangi Borsada ?

braintrust nedir

BTRST Coin Hangi Borsada Braintrust, yetenekli, deneyimli bilgi çalışanlarını dünyanın önde gelen şirketlerine ( Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike gibi )  bağlayan ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır. Peki tam olarak Braintrust Nedir ? BTRST Coin Hangi Borsada ? Braintrust Toplam Arz ! BTRST Coin Nasıl Alınır ? BTRST Coin Nedir ? 

Braintrust Nedir ?

Braintrust, yetenekli, deneyimli bilgi çalışanlarını dünyanın önde gelen şirketlerine bağlayan ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır. İş bulmak için Braintrust‘a güvenen topluluk, ona sahip olan ve onu inşa eden aynı kişilerdir ve ağın merkezi olarak kontrol edilen bir şirket yerine her zaman kullanıcılarının ihtiyaçlarına hizmet etmesini sağlar. Şirketlerin karlarını çalışanlarıyla giderek daha az paylaştığı bir ortamda Braintrust hem yeteneklerin hem de şirketlerin çıkarlarını gözeten bir blok zinciri tokeni tarafından etkinleştiriliyor. İş bulmak için Braintrust’a güvenen topluluk ile onu inşa eden ve sahibi olan aynı kişilerdir. Ağın merkezi olarak kontrol edilen bir şirket yerine her zaman kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmesini sağlar. Yetenek kazançlarının %20-40’ını alan diğer pazar yerlerinin aksine Braintrust, aracıları ortadan kaldırarak yeteneklerin kazançlarının %100’ünü elinde tutmasını sağlar.

btrst coin nedir

BTRST Coin Nedir ?

Braintrust daha öncede belirtildiği gibi, son derece yetenekli teknik serbest çalışanları Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike gibi dünyanın en saygın markalarıyla birleştiren ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır. Braintrust, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilmiş olup ,  Braintrust Network’teki mülkiyet ve yönetim, BTRST tokeni ile temsil edilmektedir.

  • Algoritmik ödül motoru Braintrust pahalı reklamlara bütçe ayırmak yerine ağın büyümesine yardımcı oldukları için kullanıcıları uygulamanın native tokeni BTRST ile ödüllendiriyor. Kullanıcılar ağda işlem yapan müşterileri yetenekleri davet ederek ederek BTRST tokeni kazanabilir. Ödüller ağa yapılan katkı oranında dinamik olarak ödenir.
  • Yetenek Ücreti %0 Braintrust’ın yeteneklerden %0 işletmelerden %10 ücret almasıyla geleneksel Web2 yetenek pazarlarına kıyasla iki tarafa da %70’e kadar tasarruf imkanı sağlar. Bu özelliği ağı kullanmaları için Nestle, Porsche, NASA, Nike, Allstate ve Goldman Sachs gibi büyük firmaları teşvik ediyor.
  • Uyumlu Teşvikler BrainTrust ağ kullanıcıları tarafından sahip olunan ve işletilen ilk merkeziyetsiz yetenek ağıdır, Kullanıcıların da ağdan yararlanmasına olanak tanır.

 

Braintrust, ağının kontrolünü, onu oluşturmaya katkıda bulunan topluluk üyelerine şeffaf bir şekilde dağıtmak için Blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Braintrust’ın Blockchain destekli modeli, kullanıcı katkılarına dayalı olarak kontrolü küresel olarak dağıtarak (yeteneği sevk etme, yetenek incelemesi ve yönlendiren müşteriler gibi), ağın teşviklerini, aksi takdirde çıkarılacak merkezi bir platforma güvenmek yerine, onu inşa eden insanlarla uyumlu hale getirir. Bu sadece topluluğun eline daha fazla kontrol vermekle kalmaz, aynı zamanda ağın hızla büyümesine de yardımcı olur.

Braintrust Toplam Arz !

Toplam Arz : 250.000.000 BTRST ‘ dir.

Önerilen Makaleler

BTRST Coin Nasıl Alınır ? BTRST Coin Hangi Borsada ?

BTRST Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BTRST   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Braintrust Nedir ? BTRST Coin Hangi Borsada ? Braintrust Toplam Arz ! BTRST Coin Nasıl Alınır ? BTRST Coin Nedir ? 

  • BTRST Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.