Yeniden Seçilirse Bitcoin Risk Altında Olacak

bitcoin
Abone Ol 

Florida Valisi ve ABD başkan adayı Ron DeSantis, Elon Musk ile yaptığı görüşmede, Başkan Biden’ın yeniden seçilmesi durumunda bitcoin’in risk altında olacağını söyledi.

Ron DeSantis: “Biden yeniden seçilirse Bitcoin risk altında olacak”

Ron DeSantis, ilk kripto para birimi sivil özgürlükleri temsil ettiği için bitcoin’i desteklediğini belirtti ve  Biden yönetiminin bitcoin’i sınırlamaya ve kontrol etmeye çalışması, hükümetin bir fazlalığıdır.

“Bitcoin kullanmak için tüm haklara sahipsiniz. Washington’ın bitcoin’i sevmemesinin tek nedeni, onu kontrol etmemeleridir. ABD başkan adayı, “Bitcoin onların gücü için bir tehdit, bu yüzden onu düzenlemeye ve hatta yok etmeye çalışıyorlar” dedi.

İlginizi çekebilir

Florida valisi, yetkililerin mevcut politikası devam ederse Kongre’nin kesinlikle “bitcoin gibi şeylere” yasak getirmeye çalışacağını söyledi. DeSantis, bu tür yasalara “şiddetle karşı çıkacağını” söyledi.

Ancak Biden yeniden seçilirse, o zaman ABD makamlarının ilk kripto para birimine zarar verme ve hatta yok etme olasılığı var.

“Mevcut rejim açıkça Bitcoin’i ortadan kaldırmak istiyor. Ve tüm bunlar 4 yıl daha devam ederse, muhtemelen sonunda BTC’yi öldürecekler” diye düşünüyor politikacı.

Ron DeSantis ayrıca devlet dijital para biriminin piyasaya sürülmesine karşı çıktı ve başkan olursa böyle bir projeyi asla onaylamayacağını söyledi. CBDC’nin vatandaşları kontrol etmenin başka bir yolu olacağını vurguladı, bu yüzden devlet kripto para birimlerinin piyasaya sürülmesine karşı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.