Orbofi Nedir? OBI Coin Tüm Detayları

OBI Coin yorum geleceği
Abone Ol 

Orbofi AI coin ilk listelemesini Gateio borasında listeleyeceğini duyurmasının ardından proje ile ilgili detaylara bu yazımızda yer verdik.  Orbofi (OBI Coin) Nedir, Nasıl Alınır?  OBI Coin Tüm Detayları

Orbofi AI Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

Orbofi Nedir?

Orbofi AI, oyunlar, uygulamalar ve her çevrimiçi topluluk için web3’te yapay zeka tarafından üretilen nihai ve en çok kullanılan içerik motorudur.

Orbofi, tüketicileri ve geliştiricileri zincir üzerinde yapay zeka tarafından üretilmiş içerik (2B, 3B, sesler vb.) oluşturma ve birkaç tıklamayla paraya çevrilebilecek ince ayarlı yapay zeka modelleri oluşturma konusunda güçlendirir.

Orofi AI, web3’te AI tarafından üretilen varlıkların ve ince ayarlı AI modellerinin tüm üretimine güç verir.

OBI Coin Nedir?

OBI Coin Orbofi AI platformunun yerel kripto para birimidir.

Token Adı: Orbofi Token
Token Sembolü: OBI
Maks Arz:2.000.000.000
Token Türü: BEP-20 & ERC-20

Orbofi kurucusu kim?

Orbofi kurucusu  Benjelloun Oussama’dır. Benjelloun Oussama, Orbofi AI’nin kurucusu, Orbofi’yi kurmadan önce Threefold bina merkezi olmayan bulut bilgi işlem olarak daha önce önde gelen blockchain ekosistem geliştiricisi, 6 yıldır blockchain ve kripto ekosistemleri inşa ediyor ve 2017’nin başlarında NFT uygulamaları üzerinde çalışan ilk ekiplerden biri.

Orbofi nereden, nasıl alınır?

Orbofi  ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

OBI Coin yorum, geleceği

Orbofi AI, şu anda 40 binden fazla kullanıcısı olan ve her geçen gün büyüyen te web3 alanında en çok kullanılan AI motorudur. OBI Coin henüz çok yeni bir proje olup söz konusu listelemeler ve gerçekleşip gerekli verilerin oturmasının ardından bölüm yeniden güncellenecektir.  Makalede yer alan bilgilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.