XX Messenger Nedir ? Hız , Gizlilik ve Güvenlik !

xx messenger

Birçok mesajlaşma uygulaması , mesajlarınızdaki bilgileri gizlemek için uçtan uca şifrelemeyi kullanarak gizliliğinizi koruduğunu iddia etmektedir. Bu sizi korumak için yeterli değildir.  Evet aklınıza ilk gelen mesajlaşma uygulamalarından bahsediyorum ! Sizi Dünyanın en güvenilir mesajlaşma programı ile tanıştırmak istiyorum . İşte karşınızda XX Messenger ! Peki tam olarak XX Messenger Nedir , Nasıl İndirilir ve Kullanılır ?

XX Messenger Nedir ?

Uygulamalarınızdaki önemli metadata (meta veri) kiminle ve ne zaman konuştuğunuzu ilişkilendirebilir, bu veriler sizin hakkınızda birçok kişisel bilginizi ortaya çıkartmak, fikirlerinizi manipüle etmek ve daha fazlası için kullanılabilir.

XX Messenger sizi bu tip gözetimlerden türünün tek örneği metadata parçalama algortiması cMix kullanarak korur. XX messenger’daki iletişiminiz sadece ve sadece size aittir. Bütün modern mesajlaşma çözümleri milli-devlet düşmanlarına ve giderek büyüyen kuantum bilgisayarların tehdidine karşı savunmasız olabilecek kriptografiye dayanır. Şifrelenmiş veriler artık bu teknoloji ile birlikte gelecekte kırılabilir.

XX blockchain’de inşa edilen xx messenger, iletişiminizi uzun vadede korumak için gereken merkezsizleşmiş, hız, gizlilik, ve uzun vadeli güvenliği aynı anda sağlar.

  • Gönderici ve alıcı arasındaki iletişimi gerçekten koruyan ilk ve tek messenger. Tüm mesajları sadece uçtan uca şifrelemek ile kalmaz, ayrıca hiçbir metadata ( meta veri) toplanmaz veya toplanamaz.
  • XX messenger sizi bu tip gözetlemelerden türünün tek örneği metadata parçalama algortiması cMix kullanarak korur.
  • XX messenger’daki iletişimleriniz sadece ve sadece size aittir.
  • XX Network , Sürekli yeniden şekillendirilmiş ve birleştirilmiş çoklu düğümler kullanarak verilerinizi korur .
  • XX messenger şu anda, ve gelecekte her zaman açık kaynaklı olacaktır. Bu, teknolojinin ulaşılabilir ve şeffaf hale getirme misyonun bir parçasıdır.

XX cMix Nedir ?

XX cMix, gizliliğiniz korumak için kullandığımız uçtan uca şifreleme aracıdır mesaj gönderirken, ödeme yaparken ve veri aktarırken paylaştığınız meta verileri gizleyen devrim niteliğinde bir meta veri parçalama teknolojisi kullanır. XX cMix bunu, tüm işlemleri toplu
işlerde veya “anonimlik kümelerinde” karıştırarak ve bunları eş zamanlı olarak işleyerek, tüm meta verileri parçalayarak üçüncü tarafların etkinlik modellerini analiz etmesini ve göndericileri alıcılara bağlamasını önleyerek yapar.

XX Messenger Nasıl İndirilir ve Kullanılır ?

Tüm bildiğiniz mesajlaşma uygulamalarını unutun . Verileriniz sizler için değerlidir . XX Messenger gizliliğini korumak için tasarlanmış kuantum güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır . An itibariyle XX Messenger’ı İOS ve Android cihazlarında kullanabilirsiniz .

XX Coin Listelemesi Yakında ! Güncel listeleme , Airdrop haberleri için Telegram ve Twitter sayfalarını takip etmeyi unutmayınız . 

Cüzdan Bilgisi : 6YqTugrzho7VgRL59j7yaEWTruNmcWxBbt5JxrrLKoE6wMFj

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.