WINkLink Nedir ? 1 WIN Coin Kaç TL ?

Abone Ol 

Bu makalemizde sizler için son aylarda dikkat çeken WINKlink ( WIN Coin ) ‘ e yer vererek detayları incelemeye çalışacağız. WINkLink, yatırımcıların platformdaki yerel dijital varlık olarak WIN token’ını kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde sosyalleşmelerini ve pay almalarını sağlayan bir oyun platformu olarak tanımlanmaktadır. TRON tabanlı bir TRC20 belirteci olan WIN, WINkLink oracle ağının yönetişim belirtecidir. Peki  tam olarak WINkLink Nedir ? 1 WIN Coin Kaç TL ? WIN Coin Nasıl Alınır ? WIN Coin Nereden Alınır ? WINkLink Toplam Arz ! 

WINKlink ( WIN Coin ) Nedir ? 

WINkLink, yatırımcıların platformdaki yerel dijital varlık olarak WIN token’ını kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde sosyalleşmelerini ve pay almalarını sağlayan bir oyun platformu olarak tanımlanmaktadır. TRON tabanlı bir TRC20 belirteci olan WIN, WINkLink oracle ağının yönetişim belirtecidir. Blok zincirler, verilerin kurcalanmaya karşı korumalı, şifreli ve doğrulanabilir olduğu mükemmel depolama sistemleridir. Bununla birlikte, blok zincirler ne harici bilgilere erişebilir ne de bilgilerin gerçek ve güvenilir olup olmadığına karar verememekte. WINkLink, gerçek dünyadan verileri bağlamak için akıllı sözleşmelerini kullanır ve merkezi olmayan bir mekanizma aracılığıyla veri güvenilirliğini sağlamaktadır. WIN Coin TRON üzerine inşa edilmiş bir  TRC-20 token’ıdır.  Platformunda, geliştiricilerin ve kullanıcıların katılımını teşvik etmek için WIN token’lar kullanılmaktadır.

wın coin nereden alınır

WINkLink kullanıcılara TRON tabanlı platform WINk benzersiz ve çekici bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır ve şu şekilde sıralanabilir :

 • Oyunların denetlenebilir akıllı sözleşmeleri olacaktır.
 • Çoğu oyun, kullanıcıların paralarının tam kontrolünü almalarını sağlamaktadır.
 • Kullanıcılar oyun oynamak için kriptografik tokenler ve diğer hediyeler alacakalrdır.
 • Toplum için sosyal özellikler ve özel etkinlikler yapılacaktır.
 • DApp geliştirme ve kullanımını desteklemek için TRON ve BitTorrent ünlü marka ortaklıkları.

1 WIN Coin Kaç TL ?

WINkLink Toplam Arz !

WINkLink Toplam Arz : 994.719.859.244  WIN ‘ dir.

Önerilen Makaleler

WIN Coin Nasıl Alınır ?  – WIN Coin Nereden Alınır ?

WINkLink almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. WINkLink   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. WINkLink Nedir ? 1 WIN Coin Kaç TL ? WIN Coin Nasıl Alınır ? WIN Coin Nereden Alınır ? WINkLink Toplam Arz ! 

 • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
 • WIN Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.