Walken Coin Nedir? WLKN Coin Yorum ve Geleceği!

WALKEN COİN NEDİR

Walken Coin Platformu, oyuncuların tüm oyun içi mekanikleri kullanarak finansal olarak faydalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Peki tam olarak Walken (WLKN) Coin Nedir, Nasıl Alınır? WLKN Coin Yorum ve Geleceği!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Walken (WLKN) Coin Nedir?

Walken, sağlıklı yaşam tarzını, oyunları ve kriptoyu birbirine bağlamayı amaçlamaktadır. İnsanlara oyun oynayarak ve aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı kalarak geçimlerini sağlama imkanı saplamaktadır. Oyun, gerçek hayattaki spor aktivitelerini çevrimiçi oyun oynama ve kripto para kazanma ile birleştirmektedir.

Walken Platformunda CATthlet’lerinizle çeşitli Savaş oyunlarına girmek için daha fazla yürüyün. Platform, oyuncuların tüm oyun içi mekanikleri kullanarak finansal olarak faydalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

WLKN Coin, Walken NFT oyununda çalışmak için kullanılan bir Simgedir. WLKN, Walken’in kısaltmasıdır ve bir kripto para borsasında satın alınabilir veya Walken kullanılarak kazanılabilir.

Yürüyün ve CAThlete’inizi yükseltin: Yürüyerek kazanılan taşlar, NFT karakterlerinizi yükseltmek için kullanılır. Hız, Güç ve Dayanıklılığı yükseltmek oyun Savaşlarında size yardımcı olacaktır.

Yarışın ve token kazanın: Rakibinizle eşleşmek için bir düğmeye basmanız yeterli. Kazanmak size bir Walken Coin (WLKN) verir. Platform, oyuncuların tüm oyun içi mekanikleri kullanarak finansal olarak faydalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla Savaş kazanmak için en iyi kıyafete sahip olan siz olun. Ve böylece daha fazla Walken Coin (WLKN) kazanın! Yükseltmeye devam etmek için CAThlet’lerinizin seviyesini yükseltin. Sadece günlük aktivitenizi oyun para birimine dönüştürün. Adımlarınızı kolayca takip etmek için mobil veya giyilebilir cihazınızı kullanın. 1000 adım = 1 oyun içi Mücevher.

wolken coin kurucusu
WLKN Coin Kurucu ve Ekibi

Walken Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Walken Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. wlkn Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

WLKN Coin Yorum ve Geleceği!

WLKN Coin Yorum ve Geleceği! BML Coin çok yeni bir token olduğundan gerekli veriler henüz oturmamış olup, ilerleyen günlerde güncelleme yapılacaktır.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.