Vitalik Buterin, Artık Milyarder Değilim!

artık milyarder değilim

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, 20 Mayıs Cuma günü bir tweet’te, artık bir kripto milyarderi olmadığını yazdı! Vitalik Buterin, Artık Milyarder Değilim!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Vitalik Buterin, Artık Milyarder Değilim!

Vitalik Buterin, bunu dünyanın en zenginleri listesinin başındaki diğer milyarderler Elon Musk ve Jeff Bezos  hakkında bir tweet’e yanıt verirken itiraf etti.

Vitalik ve Charles Hoskinson (Cardano kurucusu) ve Joseph Lubin dahil olmak üzere diğer birkaç geliştirici, Ethereum platformunu 2014 yılında oluşturdu. Vitalik, Kasım ayında ETH içeriği yaklaşık 1,5 milyar dolar değerinde olan bir dijital cüzdana sahip.

Bununla birlikte, o zamandan beri, ikinci en büyük kripto para birimi fiyatta yaklaşık %55 kaybetti ve bu da aslında Vitalik’i şimdi “milyarder olmayan” yapıyor.

Önerilen Makaleler

Vitalik, servetlerinin küçüldüğünü izleme konusunu ele aldı ve milyarderler Elon Musk ve Jeff Bezos’u Twitter’da kendilerine hitap eden sıradan insanlara yanıt verme eğilimleri nedeniyle övdü. 

Vitalik, kripto parasıyla çok cömert davrandı. Geçen yıl, pandemiyi hafifletmek için Shiba Inu madeni paralarının toplam dolaşımdaki arzının yüzde 5’ini Hindistan Sağlık Fonu’na bağışladı. Bu bağış o zaman 1 milyar dolara eşitti.

U.Today tarafından yakın zamanda bildirildiği üzere, Dogecoin Vakfı’na 1 milyon dolarlık Ethereum bağışı da gönderdi.

Buterin’in Dogecoin’in yönetim kurulunda olduğunu hatırlatmakta fayda var ve bir keresinde DOGE’nin bir gün bir iş kanıtı algoritmasından Ethereum’un nihayet bu yıl Ağustos ayında uyguladığı bir hisse kanıtı algoritmasına geçmesini beklediğini tweetledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.