Ana SayfaKripto Para HaberleriTerra'da Son Durum Nedir?

Terra’da Son Durum Nedir?

spot_img

Şu anda piyasa, yılın en acılı haftalarından birini yaşıyor ve bu durum, Terra’nın çöküşüyle ​​daha da ağırlaştı. Terra’da Son Durum!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Terra’da Son Durum Nedir?

Terra’nın ekosistem patronu Do Kwon, canlanma planlarını uygulamaya koyarken, bir tanesini de değiştirdi. Ama daha da önemlisi, bunu 1623 sayılı Önerme oylanırken yaptı.

“Yeniden Doğuş Terra Ağı” başlıklı Kwon, topluluk geri bildirimlerini barındırmak için Öneriyi Revize ettiğini açıkladı.

Ayrıca, bir kullanıcı zaten oy vermiş ancak yeni değişikliklere katılmazsa, yine de “hayır” oyu verebileceklerini söyledi. Kullanıcıların oylarını değiştirmek için birkaç günü daha var.

İlk Değişiklik Genesis likiditeyi artırır. İlk likidite parametreleri %15’ten %30’a yükseltildi. Terra, önlemin lansman sırasında token arzını artırmayı ve saldırı öncesi AUST sahipleri, saldırı sonrası LUNA sahipleri ve saldırı sonrası UST sahipleri için gelecekteki enflasyonist baskıları azaltmayı hedeflediğini söylüyor.

Önerilen Makaleler

İkinci değişiklik, saldırı öncesi LUNA sahipleri için yeni bir likidite profili getiriyor. 10K LUNA’dan daha az olan cüzdanlar, aynı kaynaktan likiditeye sahip olacak ve açılışta %30’u açılacak. Kalan likiditenin %70’i ise iki yıllık bir hak kazanma süresi için kilitlenecektir.

Üçüncü değişiklik, UST sahiplerine yapılan saldırıdan sonra dağılımın azaltılmasından ibarettir. UST sahipleri için tahsisat, saldırıdan sonra %20’den %15’e düşürülecek.

Topluluktaki birçok kişi, Terra’nın bu değişiklikleri zincirleme bir oylamanın ortasında yapmasına öfkelendi ve kullanıcılardan biri şu şekilde tweet attı ,

“Kabul, WTF öyle. Zaten oy verilmiş bir şeyi nasıl değiştirirsiniz…. Hey millet, oylamanın yarısına geldik, oy verdiniz, oy verdiğiniz şeyi değiştiriyoruz… daha fazla inanma, Luna ne yaparlarsa yapsınlar çökecek…”

Terra’nın güvenilirliği birkaç kez sorgulandı. Ancak oy ortasındaki değişiklik, toparlanma umuduyla hala LUNA‘yı elinde tutan yatırımcıların güvenini daha da zorladı.

Yazım sırasında, %79’dan fazlası teklifin lehinde oy kullanırken, yaklaşık %15’i “vetosuz” oyu kullandı. Teklif, onaylayıcıların çoğunluğundan onay alsa bile, ikinci yüzde %33.4’ü geçerse reddedilecektir.

Birçok yatırımcının hayat birikimleri birkaç gün içinde ortadan kaybolduğu için Kwon yoğun bir inceleme altına alındı.

Son zamanlarda, resmi kayıtlar Kwon’un LUNA ve UST’nin çöküşünden günler önce Terraform Labs Korea’yı feshettiğini ve merkezini ve Busan’daki tek şubesini kapattığını ortaya koydu .

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar