VeThor Token Nedir ? VTHO Token Kaç TL ?

vtho nedir

VeThor Token, VeChain ağında çalışan token’lardan biridir ve bu token, VeChain ağındaki uygulamaların çalıştırılması için kullanılmaktadır. VTHO token ise VeChain platformunda çalışan bir kripto para birimidir. VeChain’in kurucusu ve CEO’su Sunny Lu ‘dur. Peki tam olarak VeThor Token Nedir ? VTHO Token Kaç TL ? VeThor Token Toplam Arz ! VTHO Token Nasıl Alınır ? VTHO Token Nereden Alınır ? 

VeThor Token ( VTHO ) Nedir ?

VeThor Token, VeChain ağında çalışan token’lardan biridir ve bu token, VeChain ağındaki uygulamaların çalıştırılması için kullanılmaktadır. VTHO token ise VeChain platformunda çalışan bir kripto para birimidir. VeThor Token, VeChainThor blok zincirini kullanmanın maliyetini temsil eden bir VIP-180 Standard tokenidir. Birincil amacı, blok zincirindeki süreçleri ve işlemleri kolaylaştırmaktır ve esasen ağın akıllı sözleşme katmanını temsil etmektedir. VeThor Token, VIP-180 Standard token olması sebebiyle benzersizdir. VeChain Token (VET), birincil değer transfer belirteci olarak işlev görürken, VTHO, VeChainThor işleminin ayrılmaz bir parçasıdır. Blok zincirinin bi-token tasarımı, tüccarların her iki tokena katılmalarına izin vererek projeye katılımlarını çeşitlendirmektedir.

VeChain platformu her bir sürecin tokenize edilmesini sağlayarak VeChainThor ağında süreçlerin takip edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle VTHO, sağlık sektörü ve tedarik zinciri yönetimi başta olmak üzere birçok farklı sektörde aktif olarak kullanılmaktadır.

vtho nereden alınır

VeThor ve VET Arasındaki İlişki Nedir ?

NEO ve GAS arasındaki ilişkiye benzer bir şekilde, elinde VET tutan kullanıcılar, VTHO cinsinden ödül alabilmektedir. Böylece ağda işlem yapılırken bu VTHO’ları kullanabilmektedir. İki farklı coin tek bir ağda toplanmasının altındaki temel hedef, gönderim ücretlerini stabil tutabilmektir. Ethereum ağındaki transfer ücretlerinin dönem dönem uçuk fiyatlara çıktığı bilinmektedir. Bu sebepten dolayı ücretleri stabil  tutmak, büyük önem arz etmektedir.

VTHO Token Kaç TL ?

VeThor Token Toplam Arz !

VeThor Token Toplam Arz : 40.843.056.098 VTHO ‘ dur.

Önerilen Makaleler

VTHO Token Nasıl Alınır ? VTHO Token Nereden Alınır ?

VeThor Token almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. VeThor Token  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. VeThor Token Nedir ? VTHO Token Kaç TL ? VeThor Token Toplam Arz !

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • VTHO Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.