Polymath Nedir ? POLY Coin Kaç TL ?

poly coin nedir

Polymath ( POLY Coin ) ,  güvenlik belirteçleri oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuş merkezi olmayan bir Ethereum projesidir. Polymath, Trevor Koverko tarafından kurulmuştur. Peki tam olarak Polymath Nedir ? POLY Coin Kaç TL ? Polymath Toplam Arz ! POLY Coin Nasıl Alınır ? POLY Coin Nereden Alınır ?

Polymath ( POLY Coin ) Nedir ? 

Polymath,  güvenlik belirteçleri oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuş merkezi olmayan bir Ethereum projesidir. İşletmelerin kendi güvenlik ICO’larını oluşturmalarına imkan sağlayan ve menkul değer taşıyan bir ürün almak için kripto para birimi kullanılması imkan sağlayan bir platformdur.  Proje, blok zinciri güvenlik token’ları standartları, gerekli düzenleme gereksinimlerini akıllı kontratlara entegre etmeyi ve regülatörlerin belirlediği düzenlemelere uyum sağlamayı hedeflemektedir. POLY Coin , Ethereum blok zincirindeki ERC-20 tokenidir.  Polymath diğerinden ayrı kılan bazı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ise :

Açık kaynak :

Şeffaflık, tüm Polymath ürünlerinin merkezinde yer almaktadır.

Standartlaştırılmış :

ERC1400 standardı, teknik durum tespitini en aza indirmek için belirteç kodunun belirli gereksinimleri karşılamasını sağlamaktadır.

Modüler :

Yetki alanlarınız için jetonları istediğiniz gibi oluşturabilmektesiniz.  Polymath modülleri, teklifinizi özelleştirmenize, simgenizi yönetmenize ve kurumsal eylemler sağlamanıza olanak tanımaktadır.

Otomatik:

Polymath, ihraççıların belirteçlerini kimlerin tutabileceği, nasıl aktarılabileceği ve diğer yargı gereksinimleri hakkında kurallar belirlemesine izin vermektedir. Oradan sistem, kuralların uygulanmasını otomatik hale getirecektir.

Baştan sona :

Polymath‘ın self-servis token oluşturma ve yönetim teknolojisi, ihraççıların ısmarlama bir uçtan uca oluşturabilmeleri için saklamacılar, broker-bayiler, hukuk firmaları, limit tablosu yönetim sağlayıcıları, token satış platformları, KYC/AML sağlayıcıları ve diğerlerinden oluşan geniş bir ekosistemle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Amaca yönelik :

Polymesh , kimlik, uyumluluk, gizlilik ve yönetişim ile ilgili kamu altyapısıyla ilgili doğal zorlukları çözen, güvenlik belirteçleri için özel olarak oluşturulmuş kurumsal düzeyde bir blok zinciridir.

POLY Coin Kaç TL

POLY Coin Kaç TL ?

Polymath Toplam Arz !

Polymath Toplam Arz : 1.000.000.000 POLY ,dir.

Önerilen Makaleler

 POLY Coin Nasıl Alınır ? POLY Coin Nereden Alınır ?

Polymath almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Polymath  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Polymath Nedir ? POLY Coin Kaç TL ? Polymath Toplam Arz ! POLY Coin Nasıl Alınır ? POLY Coin Nereden Alınır ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • POLY Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.