Venus Coin Nedir ? XVS Coin Kaç TL ?

xvs coin nedir

Bu makalemiz de sizler için Venus Coin  ( XVS ) ‘e yer verip detaylarını inceleyeceğiz . Venus,  Binance Smart Chain (BSC) üzerinde üzerine inşa edilmiş ve sentetik stabilcoin protokolü olarak bilinmektedir. Protokol, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ekosistemine kullanımı kolay bir kripto varlık ödünç verme ve ödünç alma çözümü sunarak, kullanıcıların işlem ücretlerinden daha az kaybederken yüksek hızda teminat karşılığında doğrudan borç almalarını sağlamaktadır. Projenin geliştirilmesi Swipe proje ekibi tarafından yürütülmektedir. Venüs’ün temel hedefi ise, topluluk yönetimi yoluyla ademi merkeziyetçiliği sağlamaktır. Peki tam olarak , Venus Coin Nedir ? XVS Coin Kaç TL ? Venus Coin Toplam Arz ! XVS Coin Nasıl Alınır ? XVS Coin Nereden Alınır ? 

Venus Coin ( XVS )  Nedir ?

Venus,  Binance Smart Chain üzerinde üzerine inşa edilmiş ve sentetik stabilcoin protokolü olarak bilinmektedir. Protokol, merkezi olmayan finans ekosistemine kullanımı kolay bir kripto varlık ödünç verme ve ödünç alma çözümü sunarak, kullanıcıların işlem ücretlerinden daha az kaybederken yüksek hızda teminat karşılığında doğrudan borç almalarını sağlamaktadır. Projenin geliştirilmesi Swipe proje ekibi tarafından yürütülmektedir. Venüs’ün temel hedefi ise, topluluk yönetimi yoluyla ademi merkeziyetçiliği sağlamaktır.

Söz konusu platformu, merkezsiz bir şekilde üç farklı geleneksel finans özelliğini kullanıcılarına sunmayı amaçlamaktadır.

xvs coin nasıl alınır

Kredi Hizmeti Sunmaktadır

BSC üzerinde kullanıcılarının varlıkları karşılığı kredi hizmeti sunmayı hedefleyen platform, aşırı teminatlandırma mantığı ile kullanıcılarının kredi almasına olanak sağlamaktadır.. Venus’teki aşırı teminatlandırma oranına göre kullanıcılar teminat gösterdikleri varlıklarının yüzde 75’i kadar borçlanabilmektedir.

Faiz Geliri

Venus patformunun diğer bir özelliği de DeFi uygulaması üzerinde desteklenen teminat varlıkları üzerinden faiz kazanmaktır. Böylelikle kullanıcılar Venus’te kilitledikleri varlıklar üzerinden faiz elde edebilmektedir.

Venus’te Stablecoin Üretilebilmektedir

Son özellik ise Venus’un kendine ait stablecoini ile ortaya çıkmaktadır. Adeta bir merkez bankası gibi olan Venus, teminatları karşılığı kullanıcıların VAI isimli dolara 1:1 oranında eşlenik stablecoinini basmasını sağlanmaktadır. Ethereum üzerindeki MakerDAO ile benzer bir yapıda olan Venus, MakerDAO’da üretilebilen stablecoin DAI’nin bir benzerinin üretilmesine imkan tanımaktadır.

Venüs Coin projesinin amacı hem sentetik varlık üretmeye yarayan hem de merkezi olmayan finansal işlemlere dahil olabilen bir altcoin’i yaratmaktır. Öte yandan sentetik varlık üretiminin Binance Smart Chain üzerinden merkeziyeti olmayan işlemlerin ise Venüs ağındaki özel bölümlerden yapılması amaçlanmıştır.

XVS Coin Kaç TL ?

Venus Coin Toplam Arz !

Venus Coin Toplam Arz: 29.960.733 XVS ‘dir.

Önerilen Makaleler

xvs nereden alınır

XVS Coin Nasıl Alınır ? – XVS Coin Nereden Alınır ?

Venus Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. XVS Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Venus Coin Nedir ? XVS Coin Kaç TL ? Venus Coin Toplam Arz ! XVS Coin Nasıl Alınır ? XVS Coin Nereden Alınır ? 

  • XVS Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.