Maker Coin Nedir ? MKR Coin Canlı Fiyat !

MKR Coin Nedir

Maker ekosisteminde ilk varlık olan MakerDOA 2015 Yılında Rune Christensen tarafından kurulmuştur. Aralık 2017 tarihinde piyasaya sürülen MKR ABD Dolarına sabitlenmiş istikrarlı bir değere sahip ve topluluk tarafından yönetilen merkeziyetsiz kripto para birimidir. Maker , Maker DOA olarak bilinen merkezi olmayan platformun tokenidir kısaltması MKR’dir. Maker , kullanıcıların DAI sabit değerli kripto parasını çıkarmasına ve yönetmesine imkan sağlayan Ethereum Blockchain tabanlı ve merkezi olmayan kuruluş olan MakerDAO  ve bir yazılım platformu olan Maker Protokolün yönetişim tokenidir. Meker ilk olarak 18 aralık 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Peki , Maker Coin Nedir ? MKR Coin Canlı Fiyat ! Maker Coin Toplam Arz ! MKR Coin Toplam Arz ! Maker Coin Canlı Fiyat ! MKR Coin Nasıl Alınır ? Maker Coin Kaç TL ?

MKR Coin Nasıl Alınır
Maker Coin Nedir ? MKR Coin Canlı Fiyat ! Maker Coin Toplam Arz ! MKR Coin Toplam Arz ! Maker Coin Canlı Fiyat ! MKR Coin Nasıl Alınır ? Maker Coin Kaç TL ?

Maker Coin Nedir ?

Maker , Maker DOA olarak bilinen merkezi olmayan platformun tokenidir kısaltması MKR‘dir. Maker , kullanıcıların DAI sabit değerli kripto parasını çıkarmasına ve yönetmesine imkan sağlayan Ethereum Blockchain tabanlı ve merkezi olmayan kuruluş olan MakerDAO  ve bir yazılım platformu olan Maker Protokolün yönetişim tokenidir.  Maker Coin Toplam Arz ! MKR Coin Kaç TL ?

Maker ekosisteminde ilk varlık olan MakerDOA 2015 Yılında Rune Christensen tarafından kurulmuştur. Aralık 2017 tarihinde piyasaya sürülen MKR ABD Dolarına sabitlenmiş istikrarlı bir değere sahip ve topluluk tarafında n yönetilen merkeziyetsiz kripto para birimidir. MKR benzersiz oluşunda ki etken sahiplerinin DIA’yi yönetme sürecine doğrudan katılmalarına izin vermesinden geçmektedir. Maker ekosistemi Ethereum gibi akıllı sözleşmeli blockchainlerin üzerine merkezi olmayan finansal ürünler inşa etmeyi amaçlayan sektör olan DeFİ sahnesinde ki en eski, projelerdendir. MKR Coin Toplam Arz !

MKR Coin Canlı Fiyat ! – MKR Coin Kaç TL ?

Maker Toplam Arz 991.328 MKR ve Maksimum Arzı 1.005.577 MKR ‘ dir.

MKR Coin Nasıl Alınır? – Maker Coin Nasıl Alınır ?

Maker Toplam  almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. MKR Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . Maker Coin Nedir ? MKR Coin Canlı Fiyat !   [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.