Ana SayfaAltcoin HaberleriVendetta (VDT) Coin Nedir, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Vendetta (VDT) Coin Nedir, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Gate.io borsası tüm borsalardan önce Vendetta projesini listeleyecektir. ilk listeleme VDT/USDT işlem çiftinde gerçekleştirilecektir. Daha sonra işlem hacmi baz alınarak farklı işlem çiftleri açılabilir.

spot_img

Vendetta Games ekibi, hayatın farklı kesimlerinden farklı ve deneyimli profesyonellerden oluşuyor ve hepsi tek bir vizyona sahip. Bu yazımızda Vendetta (VDT) coin nedir, nasıl alınır, yorum ve fiyat tahminleri hakkında görüşleri sizlerle paylaşacağız. 

Vendetta Coini Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Vendetta (VDT) Coin Nedir?

Vendetta Games, AAA Red Dead Redemption tarzı açık dünya RPG oyununun yanı sıra bir dizi blockchain ve meta veri tabanı özellikleri ve web2 ve web3 oyuncularından oluşan bir hedef kitleye yönelik bir yayın stüdyosuyla sürdürülebilir bir meta veri tabanı ekosistemi yaratıyor.

Vendetta Games, oyun içi yardımcı programlar ve daha fazlasıyla dinamik NFT’lerden yararlanırken sürükleyici vahşi batı oyun deneyimleri yaratarak web3 oyun endüstrisini alt üst etmeyi hedefliyor.

Vendetta (VDT) Coin Nasıl, Nereden Alınır?

VDT Token, Gate.io borsasında listelenmiştir. Alita alım- satım ve diğer ticaret işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydınızı Başlatın
  2. Vendetta/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satım için hazırsınız. 

Vendetta (VDT) Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

Vendetta henüz borsalarda listelenmemiştir. İlk listeleneceği borsa Gate.io borsasıdır. Ayrıca Gate.io borsasında yer alan Startup etkinliğine katılarak ücretsiz VDT Token kazanmaya başlayabilirsiniz.

Gate.io Startup yeni listelenecek olan kripto paraların airdrop yoluyla dağıtıldığı bir hizmettir.

Vendetta (VDT) Gateio

Gate.io borsası tüm borsalardan önce Vendetta projesini listeleyecektir. ilk listeleme VDT/USDT işlem çiftinde gerçekleştirilecektir. Daha sonra işlem hacmi baz alınarak farklı işlem çiftleri açılabilir.

Borsa listelemeden önce VDT projesini Startup alanında listeleyecektir. 10 USDT üstünde token tutarak yada VIP seviyenizi birin üstünde tutarak ücretsiz olarak VDT token kazanabilirsiniz.

Diğer altcoinler:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar