Ana SayfaAltcoin HaberleriAlita AI Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Alita AI Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Alitaai fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 0,001591 USD, en düşük seviye ise 0,0001238 USD olabilir. 

spot_img

Alita -AI, tüm zincir ekosisteminin kusursuz şekilde genişletilmesiyle Web3.0 dünyasının ilk platformunu oluşturmaya adanmış bir platformdur. Bu yazımızda Alita AI Coin Nedir, Nasıl Alınır, yorum, fiyat tahminleri, Alita Token nedir, nereden alınır gibi soruların cevabını vereceğiz.

Alita AI Coini Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Alita AI Coin Nedir?

Alita Coin, Alita Swap merkezi olmayan borsanın resmi düz para birimi ve ekosistem belirteci, itibari para işlemleri, dolaşım, yönetişim, teşvikler, yakma ve Alita Swap merkezi olmayan borsadaki diğer ekosistem uygulamaları için kullanılacaktır.

Alita’nın ilk pratik uygulama ekosistemi, Alita-Al , herkes için güçlü bir araştırma asistanı olmayı hedeflemektedir. Alita-Al sayesinde kullanıcılar ilgili bilgilere hızlı bir şekilde erişebilir, verileri işleyebilir ve yeni fikirler üretebilir.

Platformun ilk ekosistemi, zincirler arası likidite transferlerinin kesintisiz tek bir işlem haline gelmesini sağlayan Alita Swap’tır. Süreç, kullanıcılar ve dApp’ler, protokolün birleşik likidite havuzuna erişirken varlıkları zincirler arasında aktarabilir ve anında kesinlik sağlar. Alita Swap’ın orijinal Launchpad çözümü, Defi alanındaki düşük likidite, güvenlik ve erişilebilirlik sorunlarını çözüyor ve başlangıç ​​şifreleme projeleri için benzeri görülmemiş bir kuluçka ortamı sağlıyor.

Alita Coin Nasıl Alınır?

Alita, Gate.io borsasında listelenmiştir. Alita alım- satım ve diğer ticaret işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kayıt Olun
  2. Alita/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satım için hazırsınız. 

Alita Token Nedir?

Alita Token, Alita AI platformunun yerel kripto para birimidir. Uygulama içerisinde alım satım ve borsalarda teşvik amaçlı kullanılacaktır.

Alita Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

Alitaai geçmiş fiyat verilerine dayanarak Alitaai fiyatının 2024 yılı sonunda 0,0002004 USD olabileceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 0,0002705 USD olabileceğini öngörüyoruz. 

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Alitaai fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 0,001591 USD, en düşük seviye ise 0,0001238 USD olabilir. Yaptığımız hesaplamalara göre Alitaai fiyatının 2025 yılı sonunda 0,0004901 USD civarında olacağını tahmin ederken, 2026 yılı sonunda kolaylıkla 0,0002543 USD fiyat seviyelerine ulaşabileceğini öngörüyoruz. 2029’da şaşırtıcı bir şekilde Alitaai başına 0,001151 USD gibi dikkate değer bir değer buluyoruz.

Diğer altcoinler:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar