Ana SayfaAltcoin HaberleriBeoble (BBL) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Beoble (BBL) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Beoble, son kullanıcılara yüksek kaliteli bir Web 3.0 mesajlaşma deneyimi sağlar.

spot_img

Beoble, kullanıcıların cüzdanlar arasında sohbet etmesine olanak tanıyan bir iletişim altyapısı ve ekosistemidir. Bu yazımızda Beoble (BBL) Coin Token nedir, nasıl alınır, haberleri, cat points nedir, nasıl toplarım işte tüm soruların cevabı bu yazımızda. 

Beoble (BBL) Coini Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Beoble (BBL) Coin Nedir?

Beoble web tabanlı bir sohbet uygulamasının yanı sıra Dapps’in entegre olmasını sağlayan bir araç seti içerir. Uygulama çoğu büyük cüzdanı destekler ve tüm mesajlar uçtan uca şifrelenir.

Beoble, son kullanıcılara yüksek kaliteli bir Web 3.0 mesajlaşma deneyimi sağlar. Şimdiye kadar Web 3.0 endüstrisinde kullanıcılara mesajlaşma özelliği sağlamaya yönelik çeşitli girişimlerde bulunuldu, ancak bunların çoğu Web 2.0’dakilerle karşılaştırıldığında kalite eksikliği nedeniyle kullanıcıları sürekli olarak elde tutmakta başarısız oldu. Böylece beoble, aşağıdaki hedeflerle tüm Web 3.0 kullanıcılarına Web 3.0 mesajlaşma deneyimi sunmayı amaçlamaktadır:

  • Gizlilik ve güvenlikten ödün verilmez.
  • Web 2.0 ile karşılaştırıldığında kullanıcı deneyiminden ödün verilmez.
  • Kullanıcıları, kullanıcıya ait bir Web 3.0 ürünü olarak uygun şekilde ödüllendirin.
  • Benzersiz bir Web 3.0 mesajlaşma deneyimi sağlamak için Web 3.0 verilerinden mümkün olduğunca yararlanın

Beoble (BBL) Coin Nasıl Alınır?

BBL, Gate.io borsasında listelenmiştir. BBL alım- satım ve diğer ticaret işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kayıt Olun
  2. BBL/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satım için hazırsınız. 

Cat Points Nedir?

Cat puanları, bir beob kullanıcısı olarak etkileşim düzeyinizi gösterir. Puanları, kullanıcının token airdropları gibi gelecekteki ödüllere uygunluğunu belirlemek için kullanırız.

Nasıl Cat Points Toplarım?

Özetle: Beoble’da aktif olun! Beob’da yapabileceğiniz hemen hemen her şey puan olarak birikecektir. Sohbet etmeyi, oturum açmayı, tepki göndermeyi vb. düşünün. Yönlendirme gibi bazı eylemler size ekstra puan kazandırır; bu nedenle uygulamamızdaki işaretleme kılavuzunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Puan kazanmanın bir diğer yolu ise grup sohbetine katkıda bulunarak puan kazanmanızı sağlayan sohbet odaları kazanma ortağı olmaktır.

Etkinliğinizin yanı sıra diğer kullanıcılar size kedi puanı hediyesi olan süper tepkiler gönderebilir.Daha fazla ayrıntıyı Öne Çıkan Özellik: Kazan bölümünde bulabilirsiniz.

Puan kazanmak, beoble uygulamasına gelecekteki airdrop’lar veya premium özelliklere erişim gibi çeşitli avantajlar sağlayabilir. Yakın gelecekte daha ayrıntılı bilgiler açıklanacak ve bununla ilgili haberleri yakında paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz 😀

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar